Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w Szkole Podstawowej Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa [ZDJĘCIA]

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w Szkole Podstawowej Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa [ZDJĘCIA]

W siedzibie szkoły w młodzieżowym domu kultury przy Łazienkowskiej 7 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 dla klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Autor: Anna Socha

Fot. Janusz Partyka

  • Udostępnij

Autor: Anna Socha

Fot. Janusz Partyka

W siedzibie szkoły w młodzieżowym domu kultury przy Łazienkowskiej 7 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 dla klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Za nami wyjątkowy dzień przy Łazienkowskiej 7, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 dla uczniów klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, ich rodzice oraz grono pedagogiczne. Ważnym momentem uroczystości było przemówienie dyrektora placówki, Wojciech Molęda, który podsumował pierwszy rok działalności szkoły, dziękując za wspólnie wykonaną pracę i podkreślając rozwój młodych zawodników.

Dla uczniów był to dzień pełen radości i pozytywnych emocji - zakończenie roku to zawsze wyjątkowa chwila, a perspektywa rozpoczynających się wakacji wywoływała na twarzach wiele uśmiechów. To wydarzenie miało dla nas szczególne znaczenie. Było to pierwsze zakończenie roku szkolnego w historii naszej szkoły, a zarazem symboliczne zwieńczenie jej inauguracyjnego roku. Z dumą patrzymy na to, jak wiele udało się osiągnąć i cieszymy się, że ten pierwszy rozdział zakończył się sukcesami naszych uczniów.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 46
Udostępnij

Autor

Anna Socha

© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.