Szymon Chojecki 2027+

Szymon Chojecki 2027+

Obrońca Legii II Szymon Chojecki przedłużył umowę z Legią Warszawa, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2026/27 z opcją przedłużenia o rok.

Autor: Akademia Legii

Fot. Anna Socha

  • Udostępnij

Autor: Akademia Legii

Fot. Anna Socha

Obrońca Legii II Szymon Chojecki przedłużył umowę z Legią Warszawa, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2026/27 z opcją przedłużenia o rok.

Utalentowany zawodnik z rocznika 2007 związał się z naszym klubem umową, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027, z opcją przedłużenia o rok.

Zdjęcie

Szymon Chojecki występuje w barwach Legii od 2019 roku. Do naszej Akademii dołączył z FFA Warszawa. W ostatnich sezonach występował w zespole Legii U19, z którym trzykrotnie sięgał po tytuł Mistrza Polski juniorów starszych (sezony 2023/24, 2024/25, 2025/26). W sezonie 2025/26 wzmocnił Legię U19 w rozgrywkach UEFA Youth League, gdzie rozegrał 6 spotkań. Od nowego sezonu będzie wspierał Legię II w rozgrywkach Betclic 2. Ligi.

Szymon, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów z Legią!

Udostępnij

Autor

Akademia Legii

© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.