Szymon Chojecki 2027+
Obrońca Legii II Szymon Chojecki przedłużył umowę z Legią Warszawa, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2026/27 z opcją przedłużenia o rok.
Autor: Akademia Legii
Fot. Anna Socha
- Udostępnij
Autor: Akademia Legii
Fot. Anna Socha
Obrońca Legii II Szymon Chojecki przedłużył umowę z Legią Warszawa, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2026/27 z opcją przedłużenia o rok.
Utalentowany zawodnik z rocznika 2007 związał się z naszym klubem umową, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027, z opcją przedłużenia o rok.
/777cab38-18b4-4ae2-a11e-6a134a8542ab/1782452399_CHOJEK.png)
Szymon Chojecki występuje w barwach Legii od 2019 roku. Do naszej Akademii dołączył z FFA Warszawa. W ostatnich sezonach występował w zespole Legii U19, z którym trzykrotnie sięgał po tytuł Mistrza Polski juniorów starszych (sezony 2023/24, 2024/25, 2025/26). W sezonie 2025/26 wzmocnił Legię U19 w rozgrywkach UEFA Youth League, gdzie rozegrał 6 spotkań. Od nowego sezonu będzie wspierał Legię II w rozgrywkach Betclic 2. Ligi.
Szymon, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów z Legią!
Autor
Akademia Legii


