Świadectwa odebrane! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w SMS Legii Warszawa [ZDJĘCIA]
W Legia Training Center odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/26 w Szkole Mistrzostwa Sportowego Legii Warszawa.
Autor: Anna Socha
Fot. Janusz Partyka
- Udostępnij
Autor: Anna Socha
Fot. Janusz Partyka
W Legia Training Center odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/26 w Szkole Mistrzostwa Sportowego Legii Warszawa.
Uczniowie naszego liceum zakończyli nie tylko kolejny sezon piłkarski, ale również następny etap swojej edukacji. Podczas uroczystości uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej oraz 1–3 liceum zostali wyróżnieni za dobre sprawowanie oraz wysokie wyniki w nauce. W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele gminy Grodzisk Mazowiecki, Fundacji Legia Soccer Schools, reprezentanci współpracujących z Legią placówek oświatowych oraz trenerzy i władze Legia Training Center.
W mniej formalnej części spotkania nie zabrakło również uśmiechu i dobrej atmosfery — uczniowie odebrali humorystyczne wyróżnienia nawiązujące do ich osiągnięć, charakterów i wydarzeń z mijającego roku szkolnego.
Autor
Anna Socha


