Świadectwa odebrane! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w SMS Legii Warszawa [ZDJĘCIA]

Świadectwa odebrane! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w SMS Legii Warszawa [ZDJĘCIA]

W Legia Training Center odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/26 w Szkole Mistrzostwa Sportowego Legii Warszawa.

Autor: Anna Socha

Fot. Janusz Partyka

  • Udostępnij

Autor: Anna Socha

Fot. Janusz Partyka

W Legia Training Center odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/26 w Szkole Mistrzostwa Sportowego Legii Warszawa.

Uczniowie naszego liceum zakończyli nie tylko kolejny sezon piłkarski, ale również następny etap swojej edukacji. Podczas uroczystości uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej oraz 1–3 liceum zostali wyróżnieni za dobre sprawowanie oraz wysokie wyniki w nauce. W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele gminy Grodzisk Mazowiecki, Fundacji Legia Soccer Schools, reprezentanci współpracujących z Legią placówek oświatowych oraz trenerzy i władze Legia Training Center.

W mniej formalnej części spotkania nie zabrakło również uśmiechu i dobrej atmosfery — uczniowie odebrali humorystyczne wyróżnienia nawiązujące do ich osiągnięć, charakterów i wydarzeń z mijającego roku szkolnego.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 74
Udostępnij

Autor

Anna Socha

© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.