Trener Filip Raczkowski odchodzi z Legii Warszawa

Trener Filip Raczkowski odchodzi z Legii Warszawa

Trener Legii II Warszawa Filip Raczkowski odchodzi z klubu po czterech latach.

Autor: Akademia Legii Warszawa

Fot. Anna Socha

  • Udostępnij

Autor: Akademia Legii Warszawa

Fot. Anna Socha

Trener Legii II Warszawa Filip Raczkowski odchodzi z klubu po czterech latach. W ostatnim sezonie z zespołem rezerw wywalczył awans do II ligi, a wcześniej zdobył Mazowiecki Puchar Polski. W czasie swojej pracy w Legii prowadził również zespół U19 i odegrał ważną rolę w rozwoju młodych zawodników.

Trenerze, dziękujemy za wspólną pracę i życzymy sukcesów w dalszej karierze szkoleniowej.

Udostępnij

Autor

Akademia Legii Warszawa

© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.