Trener Filip Raczkowski odchodzi z Legii Warszawa
Trener Legii II Warszawa Filip Raczkowski odchodzi z klubu po czterech latach.
Autor: Akademia Legii Warszawa
Fot. Anna Socha
- Udostępnij
Autor: Akademia Legii Warszawa
Fot. Anna Socha
Trener Legii II Warszawa Filip Raczkowski odchodzi z klubu po czterech latach. W ostatnim sezonie z zespołem rezerw wywalczył awans do II ligi, a wcześniej zdobył Mazowiecki Puchar Polski. W czasie swojej pracy w Legii prowadził również zespół U19 i odegrał ważną rolę w rozwoju młodych zawodników.
Trenerze, dziękujemy za wspólną pracę i życzymy sukcesów w dalszej karierze szkoleniowej.
Udostępnij
Autor
Akademia Legii Warszawa


