TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
CLJ U19: poznaliśmy terminarz rundy jesiennej
30.07.2022 12.00, autor: JAKUB WYDRA, fot. JAKUB WYDRA,
Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U19. Legioniści rozpoczną rywalizację od wyjazdowego spotkania z Jagiellonią Białystok w weekend 13 - 14 sierpnia.
 
CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U19 (RUNDA JESIENNA)  
 
 
Kolejka 1. (13-14 sierpnia)
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
 
Kolejka 2. (20-21 sierpnia)
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
 
Kolejka 3. (27-28 sierpnia)
Cracovia Kraków – Legia Warszawa
 
Kolejka 4. (3-4 września)
Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa
 
Kolejka 5. (10-11 września)
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
 
Kolejka 6. (17-18 września)
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
 
Kolejka 7. (24-25 września)
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
 
Kolejka 8. (1-2 października)
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
 
Kolejka 9. (8-9 października)
Arka Gdynia – Legia Warszawa
 
Kolejka 10. (15-16 października)
Legia Warszawa – Lech Poznań
 
Kolejka 11. (22-23 października)
Wisła Kraków – Legia Warszawa
 
Kolejka 12. (29-30 października)
Korona Kielce – Legia Warszawa
 
Kolejka 13. (5-6 listopada)
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
 
Kolejka 14. (12-13 listopada)
Miedź Legnica – Legia Warszawa
 
Kolejka 15. (19-20 listopada)
Legia Warszawa – Escola Varsovia
 
 
Spotkania domowe legioniści rozegrywać będą na boisku numer 8 w Legia Training Center. Wstęp na mecze: wolny.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

24-25 września 2022

Sobota

10:00, Legia U14 - Wisła Płock, LTC, 10:1
10:00, Sparta - Legia U11, Jazgarzew
11:00, MKP Pogoń (seniorzy) - Legia U19, Siedlce
12:00, Legia II - Błonianka Błonie, LTC, 6:2
14:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź, LTC, 5:0
15:00, Wisła - Legia U15, Płock, 0:2

Niedziela

13:00, Legia U13 - Lech Poznań, Ł3
13:00, Barca Academy - Legia U10, Warszawa
15:00, Legia U12 - Lech Poznań, Ł3
15:30, Znicz - Legia U16, Pruszków, 0:9

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47729-clj_u19_poznalismy_terminarz_rundy_jesiennej.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a