TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Akademia Gra! Podsumowanie weekendu (21-22 listopada)
22.11.2020 19.30, autor: JAKUB WYDRA, fot. OLA WÓR,
Ofensywny popis Legii II czy wyjazdowa wygrana w Krakowie - czyli co działo się w meczach drużyn Akademii Legii 21 i 22 listopada? Zapraszamy na podsumowanie weekendu!
 
SOBOTA
 
 
W spotkaniu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów drużyna U18 Legii Warszawa wygrała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 3:1 (1:1).
 
Relacja z meczu dostępna TUTAJ (KLIK).
 
 
W meczu 17. kolejki III ligi (gr. 1.) Legia II pokonała w LTC Huragana Morąg 5:0 (1:0).
 
Bramki:
Kamil Kurowski 32' (as. Mateusz Cholewiak)
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
50' (as. Kacper Kostorz)
Kacper Kostorz 63' (as. Jakub Kisiel) i 74' (as. Mikołaj Kwietniewski)
Mikołaj Kwietniewski 69' (rzut karny)
 
Skład:
Kacper Tobiasz – Paweł Stolarski (46. Luis Rocha), Ariel Mosór (80.
Radosław Pruchnik
Radosław Pruchnik
, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U18
), Inaki Astiz, Patryk Konik – Jakub Kisiel, Kamil Kurowski – Mateusz Cholewiak (46. Oskar Wojtysiak),
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
, Mikołaj Kwietniewski – Szymon Włodarczyk (46. Kacper Kostorz)
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
Trener, ur. 1977 r.
Legia Warszawa II
II trener:
Tomasz Bąbel
Tomasz Bąbel
II Trener
Legia Warszawa U16
 
Relacja FOTO autorstwa Aleksandry Wór dostępna jest TUTAJ (KLIK).
 
 
Drużyny U14 i U13 Legii zmierzyły się w LTC w meczach sparingowych z Cracovią Kraków.
 
 
NIEDZIELA
 
 
Zespoły U11 i U10 wzięły udział w festiwalu gier, którego gospodarzem była UKS Varsovia.
 
Drużyny U12 i U13 zmierzyły się przy Ł3 z AP Mam Talent w ramach meczów sparingowych.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

5-6 grudnia 2020

Sobota

11:00, Legia U16 - UKS Varsovia U17, LTC
12:15, Escola Varsovia U18 - Legia U18, Warszawa, 0:2
13:00, Legia U17 - Wisła Kraków U17, LTC
13:00, Znicz Biała Piska - Legia II, Biała Piska
15:00, Legia U15 - Olimpia Kwakowo, LTC
15:30, Jagiellonia U13 - Legia U13, Białystok
17:00, Legia U14 - Hetman Zamość U15, LTC
17:00, Jagiellonia U12 - Legia U12, Białystok

Niedziela

16:00, Legia U11 - UKS Varsovia U11, Ł3
18:00, Legia U10 - UKS Varsovia U10, Ł3

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47569-akademia_gra_podsumowanie_weekendu_21_22_listopada.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno