TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Akademia Gra! Środowe mecze Akademii [podsumowanie 23. 10]
23.10.2019 20.00, autor: JAKUB WYDRA, fot. ALEKSANDRA WÓR,
W środę, 23 października drużyny Legii II, U18 i U16 rozegrały zaległe spotkania ligowe.
 
12:00
 
W zaległym meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zespół U18 Legii zremisował na wyjeździe z Lechem Poznań 1:1 (0:1).
 
Relacja z meczu TUTAJ.
 
 
15:00
 
W Tomaszowie Mazowieckim drużyna rezerw pokonała tamtejszą Lechię 1:0 (0:0) w ramach 7. kolejki III ligi.
 
Zwycięską bramkę w 52. minucie strzelił Maciej Rosołek (z rzutu karnego).
 
Skład: Radosław Cierzniak – Nikodem Niski, William Remy, Chris Philipps, Mateusz Grudziński - Łukasz Łakomy (85.
Radosław Pruchnik
Radosław Pruchnik
II Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U16
), Mateusz Praszelik – Salvador Agra, Kacper Kostorz (46. Kamil Orlik), Dominik Nagy – Maciej Rosołek
 
Trener: Piotr Kobierecki    II trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Mateusz Grudziński w wieku 16 lat z MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
Nikodem Niski w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Maciej Rosołek w wieku 14 lat z MKP Pogoń Siedlce
 
 
17:45
 
W zaległym spotkaniu 8. kolejki Ekstraligi zespół U16 zremisował przy Ł3 Polonią Warszawa 1:1 (0:0).
 
Bramkę dla Legii zdobył w 49. minucie z rzutu karnego
Dawid Kiedrowicz
Dawid Kiedrowicz
Napastnik, ur. 8 czerwca 2004 r.
Legia Warszawa U18
.

Skład: Jakub Mielcarz -
Patryk Winiarski
Patryk Winiarski
Obrońca, ur. 31 marca 2004 r.
Legia Warszawa U18
(55.
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
), Tomasz Okulicki,
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Obrońca, ur. 21 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Filip Jurczak (65.
Kacper Wnorowski
Kacper Wnorowski
Obrońca, ur. 9 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
) -
Sebastian Kieraś
Sebastian Kieraś
Pomocnik, ur. 2 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
,
Patryk Bek
Patryk Bek
Pomocnik, ur. 17 marca 2004 r.
Legia Warszawa U18
(55.
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
) -
Maddox Sobociński
Maddox Sobociński
Pomocnik, ur. 9 maja 2004 r.
Legia Warszawa U18
,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
(70. Wiktor Nowak),
Dawid Kiedrowicz
Dawid Kiedrowicz
Napastnik, ur. 8 czerwca 2004 r.
Legia Warszawa U18
(65.
Bartosz Dziemidowicz
Bartosz Dziemidowicz
Pomocnik, ur. 2 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
) -
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II

Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
    II trener:
Norbert Misiak
Norbert Misiak
II Trener, ur. 25 czerwca 1994 r.
Legia Warszawa U18
 

*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***

Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
trafił do Akademii Legii w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
w wieku 9 lat z Escoli Varsovia
Filip Jurczak w wieku 15 lat z Escoli Varsovia
Wiktor Nowak w wieku 13 lat z Pegaz Drobin
Patryk Bek
Patryk Bek
Pomocnik, ur. 17 marca 2004 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 14 lat z KS Legionovia
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Obrońca, ur. 21 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 13 lat z Mławianki Mława
Jakub Mielcarz trenuje w Akademii Legii od 8. roku życia
 
 
***
 
 
W czwartek, 24 października drużyna U12 zagra przy Ł3 ze Zniczem Pruszków w zaległym meczu 7. kolejki ligi MZPN. Początek o 17:15.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

16-17 października 2021

Sobota

11:00, Legia II - MKS Świt Nowy Dwór Maz., LTC, 2:0
13:00, Legia U17 - Stomil Olsztyn, LTC, 8:1
14:00, Legia U15 - ŁKS Łódź, LTC, 1:2
15:00, UKS Varsovia - Legia U11, Warszawa
16:00, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
18:00, Legia U10 - Józefovia Józefów, Ł3

Niedziela

10:00, KS Delta - Legia U13, Warszawa
11:00, Legia U18 - Śląsk Wrocław, LTC, 1:4
13:30, Znicz - Legia U12, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47395-akademia_gra_srodowe_mecze_akademii_podsumowanie_23_10.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno