TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Akademia gra! Weekendowe mecze legionistów [7 - 9 czerwca)
09.06.2019 20.00, autor: JAKUB WYDRA, fot. ALEKSANDRA WÓR,
W piątek i sobotę zespoły U17 i U15 rozegrały półfinałowe spotkania Centralnej Ligi Juniorów. Starsza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, natomiast młodsi chłopcy podejmowali przy Łazienkowskiej 3 AP 21 Kraków. Oto pełne zestawienie weekendowych gier Akademii Legii.
 
PIĄTEK, 12:00
 
W pierwszym spotkaniu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów drużyna U17 naszej Akademii pokonała na wyjeździe Zagłębie Lubin 3:2 (0:1). Bramki dla Wojskowych zdobyli Kajetan Staniszewski i dwie Szymon Włodarczyk.
 
Obszerna relacja z meczu dostępna TUTAJ.
 
 
***
 
 
SOBOTA, 10:00
 
W spotkaniu ligowym Legia U12 zagrała przy Konwiktorskiej 6 z Polonią Warszawa.
 
 
SOBOTA, 11:00
 
W meczu 31. kolejki grupy 1. III ligi drużyna rezerw Legii pokonała na własnym boisku Ursusa Warszawa 1:0 (0:0).
 
Bramkę dla zespołu trenera Piotra Kobiereckiego zdobył 65. minucie Piotr Cichocki.
 
W dzisiejszym meczu w rozgrywkach III ligi zadebiutowało dwóch zawodników Akademii - Ariel Mosór (rocznik 2003) rozegrał pełne spotkanie oraz
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
(2002) pojawił się na murawie w 84. minucie.
 
 
Skład: Kacper Tobiasz – Mateusz Leleno, Mateusz Bondarenko, Ariel Mosór, Konrad Matuszewski –
Radosław Pruchnik
Radosław Pruchnik
II Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U19
(79. Łukasz Łakomy), Aleksander Waniek – Oskar Wojtysiak (58. Piotr Cichocki), Amos Shapiro-Thompson (87. Bartłomiej Ciepiela), Michał Bajdur (84.
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
) – Łukasz Zjawiński
 
Trener: Piotr Kobierecki      II trener: Kacper Marzec
 
Po tym spotkaniu Legia II zajmuje 6. miejsce w tabeli z 50 punktami na koncie.
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Oskar Wojtysiak trafił do Akademii Legii w wieku 13 lat z Orlik 14 Radom
Piotr Cichocki w wieku 12 lat z MLKS Nadnarwianka Pułtusk
Mateusz Leleno i Aleksander Waniek trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Ariel Mosór w wieku 15 lat z MUKS Unia Warszawa
Kacper Tobiasz w wieku 16 lat z KS SEMP Warszawa
 
 
SOBOTA, 12:30
 
Przy Łazienkowskiej 3 zespół U16 przegrał z UKS Varsovią 0:1 (0:0) w spotkaniu Ekstraligi.
 
Skład: Sebastian Krejer – Arkadiusz Ziarko, Filip Szewczyk, Oliwier Olszewski,
Miłosz Pacek
Miłosz Pacek
Obrońca, ur. 17 września 2003 r.
Legia Warszawa II
(60. Hubert Wierucki), Ignacy Dawid,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Bartosz Wicenciak, Ivan Vidosević (67. Kacper Włoch) – Michał Butkiewicz, Marcel Niesłuchowski
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
    II trener: Norbert Misiak
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Hubert Derlatka trafił do Akademii Legii w wieku 12 lat z Huraganu Wołomin
Sebastian Krejer w wieku 15 lat z UKS Varsovia
Marcel Niesłuchowski w wieku 10 lat z AKS Mewa Krubin
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z MKS Polonia Warszawa
Michał Butkiewicz w wieku 16 lat z UKS Varsovia
Filip Szewczyk trenuje w Akademii Legii od 8. roku życia
Hubert Wierucki w wieku 13 lat z KS SEMP Ursynów
Kacper Włoch w wieku 9 lat z OKS Otwock
 
 
SOBOTA, 15:00
 
W pierwszym meczu półfinałowym CLJ drużyna U15 pokonała przy Ł3 AP 21 Kraków 2:1 (2:0).
 
Obszerna relacja ze spotkania dostępna TUTAJ.
 
 
***
 
 
NIEDZIELA, 18:00
 
W spotkaniu ligowym zespół U14 pokonał przy Ł3 Drukarza Warszawa 2:1 (1:1).
 
Bramki dla legionistów zdobyli Filip Składowski w 19. minucie oraz Filip Borowski w 80. minucie.
 
Kadra meczowa:
Michał Malinowski - Sebastian Wysocki, Szymon Gaj, Benedykt Piotrowski,
Maciej Bochniak
Maciej Bochniak
Obrońca, ur. 20 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U19
, Lucio Ceci, Grzegorz Burakowski,
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
, Maksytmilian Stangret, Milan Bazler, Filip Składowski,
Bartosz Mikołajczyk
Bartosz Mikołajczyk
Pomocnik, ur. 9 luty 2005 r.
Legia Warszawa U19
, Filip Borowski, Wiktor Kaiuk, Filip Zwoliński
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U17
   II trener: Piotr Ciołkowski
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Filip Borowski trafił do Akademii Legii w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Milan Bazler w wieku 8 lat z Dolcanu Ząbki
Grzegorz Burakowski w wieku 10 lat z KS Legionovia
Szymon Gaj w wieku 10 lat z OKS Otwock
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 10 lat z Escola Varsovia
Bartosz Mikołajczyk
Bartosz Mikołajczyk
Pomocnik, ur. 9 luty 2005 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 13 lat z Escola Varsovia
Benedykt Piotrowski w wieku 8 lat z PSS Targówek
Filip Składowski w wieku 11 lat z KS Ursus
Jakub Szewczak w wieku 10 lat z AGAPE Białołęka
Filip Zwoliński w wieku 8 lat z BKS 7 Bemowo
Sebastian Wysocki trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
***
 
 
Zespół U11 w weekend rywalizował w międzynarodowym turnieju Liepaja Spring Cup na Łotwie, mierząc się miedzy innymi z Atalantą Bergamo czy CSKA Moskwa.
 
Drużyna U10 w sobotę i niedzielę wzięła udział w międzynarodowym turnieju Sokolik Cup w Starym Sączu. Legioniści zmierzyli się z m.in. Juventusem FC, Herthą BSC, Lechem Poznań, Wisłą Kraków czy Benfiką.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

9-11 grudnia 2022

Piątek

12:00, Legia II - Stomil Olsztyn, LTC

Sobota

10:00, Slavia Praga - Legia U16, Praga
12:00, Slavia Praga - Legia U14, Praga
13:00, Legia U17 - Raków Częstochowa, LTC
15:00, Legia U15 - Raków Częstochowa, LTC

Niedziela

12:00, Legia U11 - GKS Bełchatów, Ł3
12:00, Legia U10 - GKS Bełchatów, Ł3
14:00, Legia U12 - Widzew Łódź, Ł3

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47308-akademia_gra_weekendowe_mecze_legionistow_7___9_czerwca.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a