TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Akademia gra! Weekendowe mecze legionistów [1 - 2. 06]
02.06.2019 15.00, autor: JAKUB WYDRA, fot. ALEKSANDRA WÓR,
Sezon ligowy wkracza w decydującą fazę. Na zakończenie rundy zasadniczej zespół U17 naszej Akademii zremisował na własnym boisku z Naki Olsztyn 2:2, a Legia U15 pokonała GKS Bełchatów 5:0. Tym samym obie drużyny zajęły 1. miejsce w swoich grupach i awansowały do półfinałów Centralnej Ligi Juniorów. Oto pełne zestawienie weekendowych gier Akademii Legii.
 
SOBOTA, 12:00
 
W ostatniej, 14. kolejce grupy A Centralnej Ligi Juniorów U17 drużyna Legii zremisowała przy Łazienkowskiej 3 z Naki Olsztyn 2:2 (1:2). Taki wynik zagwarantował Wojskowym 1. miejsce w tabeli grupy A i awans do półfinału.
 
Więcej o meczu oraz komentarz trenera TUTAJ.
 
 
SOBOTA, 14:00
 
W spotkaniu ligowym drużyna U14 pokonała na własnym boisku MKP Pogoń Siedlce 2:0 (1:0).

Bramki: 
1:0
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U18
4' (bez asysty)
2:0 Szymon Gaj 49' (as.
Maciej Bochniak
Maciej Bochniak
Pomocnik, ur. 20 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U18
)

Kadra meczowa:
Aleksander Mickielewicz
Aleksander Mickielewicz
Bramkarz, ur. 16 kwietnia 2006 r.
Legia Warszawa U17
,
Michał Malinowski
Michał Malinowski
Bramkarz, ur. 1 marca 2006 r.
Legia Warszawa U16
– Sebastian Wysocki, Szymon Gaj, Benedykt Piotrowski, Lucio Ceci,
Maciej Bochniak
Maciej Bochniak
Pomocnik, ur. 20 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U18
, Grzegorz Burakowski,
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U18
, Milan Bazler,
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U18
, Filip Składowski, Kacper Michalski II, Wiktor Kaiuk

Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U15
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Milan Bazler trafił do Akademii Legii w wieku 8 lat z Dolcanu Ząbki
Grzegorz Burakowski w wieku 10 lat z KS Legionovia
Szymon Gaj w wieku 10 lat z OKS Otwock
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 10 lat z Escola Varsovia
Benedykt Piotrowski w wieku 8 lat z PSS Targówek
Filip Składowski w wieku 11 lat z KS Ursus
Kacper Michalski II w wieku 8 lat z UKS Dobre
Sebastian Wysocki i
Aleksander Mickielewicz
Aleksander Mickielewicz
Bramkarz, ur. 16 kwietnia 2006 r.
Legia Warszawa U17
trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
SOBOTA, 16:00
 
W ostatnim spotkaniu fazy zasadniczej CLJ U15 (14. kolejka grupy A) Wojskowi pokonali przy Ł3 z GKS Bełchatów 5:0 (2:0). Tym samym nasz zespół zajął 1. miejsce w tabeli grupy A i awansował do półfinału CLJ.
 
Więcej o meczu oraz komentarz trenera TUTAJ.
 
 
SOBOTA, 19:00
 
W ramach Ekstraligi zespół U16 wygrał na wyjeździe z Ursusem Warszawa 4:0 (1:0).
 
Bramki:
0:1
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
7' (bez asysty)
0:2 Ivan Vidošević 48' (z dystansu)
0:3 Arkadiusz Ziarko 77' (bez asysty)
0:4 Michał Butkiewicz 80' (as. Bartosz Wicenciak)

Skład: Sebastian Krejer – Hubert Derlatka, Marcel Myszka, Filip Szewczyk, Arkadiusz Ziarko –
Miłosz Pacek
Miłosz Pacek
Obrońca, ur. 17 września 2003 r.
Legia Warszawa II
(71. Kacper Włoch), Ignacy Dawid, Bartosz Wicenciak,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
(46. Ivan Vidošević), Oliwier Olszewski (58. Michał Butkiewicz) – Marcel Niesłuchowski

Trener:
Norbert Misiak
Norbert Misiak
II Trener, ur. 25 czerwca 1994 r.
Legia Warszawa U18
(w zastępstwie za Tomasza Kycko)   II trener: Mateusz Legierski

W Legii zadebiutował dziś Ivan Vidošević, który trafił do nas zimą z Dynama Kijów, ale dopiero teraz został zatwierdzony przez FIFA jako gracz naszej Akademii.
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Hubert Derlatka trafił do Akademii Legii w wieku 12 lat z Huraganu Wołomin
Sebastian Krejer w wieku 15 lat z UKS Varsovia
Marcel Niesłuchowski w wieku 10 lat z AKS Mewa Krubin
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z MKS Polonia Warszawa
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Michał Butkiewicz w wieku 16 lat z UKS Varsovia
Bartosz Wicenciak w wieku 15 lat z UKS Dziewiątka Siedlce
Kacper Włoch w wieku 9 lat z OKS Otwock
Filip Szewczyk trenuje w Akademii Legii od 8. roku życia
 
 
 
 
SOBOTA, 19:00
 
W spotkaniu ligi MZPN drużyna U13 zmierzyła się na wyjeździe ze Zniczem II Pruszków.
 
 
***
 
 
NIEDZIELA, 11:00
 
W meczu 30. kolejki grupy 1. III ligi rezerwy Legii przegrały na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:6 (0:1).
 
Jedyną bramkę dla Legii zdobył Radosław Cielemęcki - i było to jego debiutanckie trafienie w seniorskim futbolu.
 
W III lidze zadebiutowali dziś Łukasz Łakomy i Bartłomiej Ciepiela.
 
 
Skład: Kacper Tobiasz – Mateusz Leleno, Mateusz Bondarenko, Bartosz Brodziński, Konrad Matuszewski – Piotr Cichocki (23. Radosław Cielemęcki),
Radosław Pruchnik
Radosław Pruchnik
II Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U16
, Michał Bajdur, Oskar Wojtysiak (65. Bartłomiej Ciepiela) – Grzegorz Aftyka (46. Łukasz Łakomy) – Łukasz Zjawiński
 
Trener: Piotr Kobierecki      II trener: Kacper Marzec
 
 
*** WSPIERAMY KLUBY MAZOWIECKIE ***
 
Oskar Wojtysiak trafił do Akademii Legii w wieku 13 lat z Orlik 14 Radom
Piotr Cichocki w wieku 12 lat z MLKS Nadnarwianka Pułtusk
Kacper Tobiasz w wieku 16 lat z KS SEMP Warszawa
Mateusz Leleno trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
***
 
 
Drużyna U12 w sobotę i niedzielę wzięła udział w międzynarodowym turnieju w Holandii.
 
Zespół U10 w weekend uczestniczył w turnieju Jaga Cup.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

18 czerwca 2022

Sobota

15:00, Legia II - Znicz Biała Piska, LTC, 2:6

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47303-akademia_gra_weekendowe_mecze_legionistow_1___2_06.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a