TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Harmonogram gier 14. edycji Legia Cup
21.11.2018 17.35, autor: JAKUB WYDRA, fot. LW,
Już w najbliższy weekend (24-25 listopada) przy Łazienkowskiej 3 zostanie rozegrana 14. edycja międzynarodowego Legia Cup. Przedstawiamy dokładny harmonogram gier turnieju.
 
W tym roku dwanaście drużyn z całego świata rywalizować będzie podczas kolejnej edycji Legia Cup. Przy Łazienkowskiej 3 pojawią się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca Anderlecht Bruksela, a także Juventus Turyn, Manchester United czy Hertha Berlin. W rywalizacji udział wezmą również dwie drużyny Legii Warszawa oraz - po raz pierwszy w historii - zwycięzca Turnieju Eliminacyjnego, Klub Partnerski Legii, UKS Varsovia Warszawa.
 
 
Pierwszy dzień rywalizacji rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00 i trwać będzie do około 18:00. W niedzielę spotkania rozpoczną się o 9:00 i potrwają do około 14:00. Wstęp wolny.
 
Przedstawiamy dokładny harmonogram gier 14. edycji Legia Cup.
 
 

SOBOTA, 24 LISTOPADA 2018 r.

I KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    10:00    Legia Warszawa I         -    Varsovia Warszawa
2    10:00    Manchester United         -    Cadence Chicago
1    10:20    Team Europe         -    Legia Warszawa II
2    10:20    Hertha Berlin         -    Perth Academy
1    10:40    Anderlecht Bruksela         -    Red Bull Salzburg
2    10:40    Fc Lugano         -       Juventus Turyn
               
II KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    11:00    Varsovia Warszawa         -    Legia Warszawa II
2    11:00    Team Europe         -    Hertha Berlin
1    11:20    Legia Warszawa I         -    Red Bull Salzburg
2    11:20    Manchester United         -    Anderlecht Bruksela
1    11:40    Fc Lugano         -    Perth Academy
2    11:40    Cadence Chicago         -       Juventus Turyn
                
III KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    12:00    Anderlecht Bruksela         -    Legia Warszawa II
2    12:00    Team Europe         -    Varsovia Warszawa
1    12:20    Hertha Berlin         -    Cadence Chicago
2    12:20    Manchester United         -    Fc Lugano
1    12:40    Red Bull Salzburg         -    Perth Academy
2    12:40    Legia Warszawa I         -       Juventus Turyn
               
IV KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    13:00    Varsovia Warszawa         -    Hertha Berlin
2    13:00    Cadence Chicago         -    Anderlecht Bruksela
1    13:20    Legia Warszawa II         -    Red Bull Salzburg
2    13:20    Fc Lugano         -    Team Europe
1    13:40    Legia Warszawa I         -    Manchester United
2    13:40    Perth Academy         -       Juventus Turyn
               
V KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    14:40    Red Bull Salzburg         -    Cadence Chicago
2    14:40    Anderlecht Bruksela         -    Varsovia Warszawa
1    15:00    Hertha Berlin         -    Fc Lugano
2    15:00    Perth Academy         -    Legia Warszawa II
1    15:20    Team Europe         -    Legia Warszawa I
2    15:20    Manchester United         -       Juventus Turyn
                
VI KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    15:40    Cadence Chicago         -    Perth Academy
2    15:40    Varsovia Warszawa         -    Red Bull Salzburg
1    16:00    Fc Lugano         -    Anderlecht Bruksela
2    16:00    Legia Warszawa I         -    Hertha Berlin
1    16:20    Manchester United         -    Team Europe
2    16:20    Legia Warszawa II         -       Juventus Turyn
                
VII KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    16:40    Red Bull Salzburg         -    Fc Lugano
2    16:40    Anderlecht Bruksela         -    Legia Warszawa I
1    17:00    Hertha Berlin         -    Manchester United
2    17:00    Perth Academy         -    Varsovia Warszawa
1    17:20    Legia Warszawa II         -    Cadence Chicago
2    17:20    Team Europe         -       Juventus Turyn


NIEDZIELA, 25 LISTOPADA 2018 r.

VIII KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    09:00    Perth Academy         -    Anderlecht Bruksela
2    09:00    Legia Warszawa II         -    Hertha Berlin
1    09:20    Cadence Chicago         -    Team Europe
2    09:20    Fc Lugano         -    Legia Warszawa I
1    09:40    Varsovia Warszawa         -    Manchester United
2    09:40    Red Bull Salzburg         -       Juventus Turyn
                
IX KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    10:00    Anderlecht Bruksela         -    Team Europe
2    10:00    Perth Academy         -    Legia Warszawa I
1    10:20    Red Bull Salzburg         -    Manchester United
2    10:20    Legia Warszawa II         -    Fc Lugano
1    10:40    Cadence Chicago         -    Varsovia Warszawa
2    10:40    Hertha Berlin         -       Juventus Turyn
               
X KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    11:00    Manchester United         -    Perth Academy
2    11:00    Legia Warszawa I         -    Legia Warszawa II
1    11:20    Fc Lugano         -    Cadence Chicago
2    11:20    Team Europe         -    Red Bull Salzburg
1    11:40    Hertha Berlin         -    Anderlecht Bruksela
2    11:40    Varsovia Warszawa         -       Juventus Turyn
               
XI KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    12:00    Legia Warszawa II         -    Manchester United
2    12:00    Perth Academy         -    Team Europe
1    12:20    Red Bull Salzburg         -    Hertha Berlin
2    12:20    Cadence Chicago         -    Legia Warszawa I
1    12:40    Varsovia Warszawa         -    Fc Lugano
2    12:40    Anderlecht Bruksela         -       Juventus Turyn
 
 
Więcej na temat turnieju przeczytasz TUTAJ.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

24-25 września 2022

Sobota

10:00, Legia U14 - Wisła Płock, LTC, 10:1
10:00, Sparta - Legia U11, Jazgarzew
11:00, MKP Pogoń (seniorzy) - Legia U19, Siedlce
12:00, Legia II - Błonianka Błonie, LTC, 6:2
14:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź, LTC, 5:0
15:00, Wisła - Legia U15, Płock, 0:2

Niedziela

13:00, Legia U13 - Lech Poznań, Ł3
13:00, Barca Academy - Legia U10, Warszawa
15:00, Legia U12 - Lech Poznań, Ł3
15:30, Znicz - Legia U16, Pruszków, 0:9

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47217-harmonogram_gier_14_edycji_legia_cup.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a