TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [17-18.11]
19.11.2018 13.00, autor: MICHAŁ PAPIERZ, FOT. ALEKSANDRA WÓR,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (17-18 listopada) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U15 do U18.
 
 
 
U18:
 
W meczu 16. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U18 Legia Warszawa zremisowała w Rembertowie z Motorem Lublin 2:2 (0:0).
 
Relacja ze spotkania dostępna TUTAJ.
 
 
U17:
 
W spotkaniu 14. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17 zespół naszej Akademii pokonał na wyjeździe Olimpię Elbląg 6:0 (0:0).
 
Łupem bramkowym podzielili się: Szymon Włodarczyk w 43. i 80. minucie, Jakub Kwiatkowski w 53. minucie, Kajetan Staniszewski w 70. minucie i Gabor Grabowski w 78. minucie. Jedno trafienie dla Legii padło w 74. minucie po bramce samobójczej.
 
Skład Legii: Jakub Kowynia – Marcel Myszka, Ariel Mosór (45’ Michał Sparwasser), Patryk Peda, Maksymilian Tkocz, Jerzy Munik, Dawid Grzelak (57’ Kajetan Staniszewski), Kacper Gościniarek (40’
Jakub Czajkowski
Jakub Czajkowski
Pomocnik, ur. 21 maja 2002 r.
Legia Warszawa II
), Gabor Grabowski, Jakub Kwiatkowski, Szymon Włodarczyk
 
Trener: Grzegorz Szoka
II trener:
Jakub Renosik
Jakub Renosik
Trener
Legia Warszawa U14
 
***
Wspieramy mazowieckie kluby!
 
Ariel Mosór w wieku 15 lat z Unii Warszawa
Patryk Peda trenuje w APLW od 7. roku życia
Jerzy Munik w wieku 12 lat z Varsovii Warszawa
Dawid Grzelak w wieku 16 lat z Escoli Varsovia
Jakub Czajkowski
Jakub Czajkowski
Pomocnik, ur. 21 maja 2002 r.
Legia Warszawa II
w wieku 16 lat z Escoli Varsovia
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z SEMP-a Warszawa
Jakub Kwiatkowski w wieku 14 lat z Wilgi Garwolin
Kajetan Staniszewski w wieku 15 lat z SEMP-a Warszawa
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z SEMP-a Warszawa
 
 
U15:
 
W spotkaniu 14. Kolejki Centralnej Ligi Juniorów U15 legioniści pokonali przy Łazienkowskiej Polonię Warszawa 3:0 (1:0).
 
Bramki zdobyli w 20. minucie Adam Dębiński, w 44. minucie
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
i w 54. minucie
Dawid Kiedrowicz
Dawid Kiedrowicz
Napastnik, ur. 8 czerwca 2004 r.
Legia Warszawa U19
.
 
Skład Legii: Kacper Michalski I –
Marcel Krajewski
Marcel Krajewski
Obrońca, ur. 21 października 2004
Legia Warszawa U19
(40' Hubert Wierucki),
Patryk Bek
Patryk Bek
Pomocnik, ur. 17 marca 2004 r.
Legia Warszawa U19
, Tomasz Okulicki,
Patryk Winiarski
Patryk Winiarski
Obrońca, ur. 31 marca 2004 r.
Legia Warszawa U19
,
Sebastian Kieraś
Sebastian Kieraś
Pomocnik, ur. 2 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U19
, Adam Dębiński (52' Kacper Włoch),
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa
(40' Wiktor Nowak), Kacper Jakóbczyk,
Dawid Kiedrowicz
Dawid Kiedrowicz
Napastnik, ur. 8 czerwca 2004 r.
Legia Warszawa U19
,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
.
 
Trener: Rafał Gębarski
II trener:
Tomasz Bąbel
Tomasz Bąbel
Trener
Legia Warszawa U16
 
***
Wspieramy mazowieckie kluby!
 
Hubert Wierucki w wieku 13 lat z SEMP-a Ursynów
Patryk Bek
Patryk Bek
Pomocnik, ur. 17 marca 2004 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 14 lat z Legionovii Legionowo
Kacper Włoch trenuje w APLW od 9. roku życia
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa
w wieku 13 lat z Pogoni Siedlce
Kacper Jakóbczyk w wieku 10 lat z Varsovii Warszawa





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

24-25 września 2022

Sobota

10:00, Legia U14 - Wisła Płock, LTC
10:00, Sparta - Legia U11, Jazgarzew
11:00, MKP Pogoń (seniorzy) - Legia U19, Siedlce
12:00, Legia II - Błonianka Błonie, LTC
14:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź, LTC
15:00, Wisła - Legia U15, Płock

Niedziela

13:00, Legia U13 - Lech Poznań, Ł3
13:00, Barca Academy - Legia U10, Warszawa
15:00, Legia U12 - Lech Poznań, Ł3
15:30, Znicz - Legia U16, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47215-weekendowe_wyniki_legionistow_17_1811.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a