TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [6.06, 9 - 10. 06]
11.06.2018 19.06, autor: Jakub Wydra, Michał Papierz, fot. główne: Aleksandra Wór,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (9 - 10 czerwca) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19. W zestawieniu uwzględnione zostały również spotkania rozegrane w środę (6 czerwca).
 
U19:
 
W rewanżowym spotkaniu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów U19 drużyna Legii Warszawa przegrała w Ząbkach z Lechem Poznań 2:5 (1:2).
 
Bramki dla naszej drużyny zdobyli Michał Góral i Mateusz Olejarka.
 
Relacja ze spotkania dostępna TUTAJ.
 
 
Pierwszy mecz miał miejsce w środę, 6 czerwca we Wronkach. Legioniści pokonali Kolejorza 2:1 (1:1).
 
Bramki dla Legii zdobyli Mateusz Bondarenko i Łukasz Zjawiński, dla Kolejorza trafił Hubert Sobol.
 
Relacja z pierwszego meczu TUTAJ.
 
W dwumeczu padł wynik 6:4 dla Lecha, który premiuje awansem do finału CLJ zespół Dumy Wielkopolski.
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Bartłomiej Kukułowicz trafił do APLW w wieku 15 lat ze Znicza Pruszków
Maciej Rosołek w wieku 14 lat z MKP Pogoń Siedlce
Michał Gładysz
Michał Gładysz
Obrońca, ur. 10 marca 2000 r.
Legia Warszawa II
w wieku 12 lat z SEMP-a Ursynów
Mikołaj Neuman ćwiczy w Legii od 7. roku życia
 
 
 
U17:
 
W ostatnim meczu rundy zasadniczej w grupie A Centralnej Ligi Juniorów U17 zespół trenera Tomasza Sokołowskiego pokonał na wyjeździe Znicz Pruszków 2:0 (2:0).
 
Obie bramki zdobył Wiktor Preuss – w 2. i 26. minucie.
 
Skład Legii:
Jakub Ojrzyński – Michał Sparwasser, Kamil Rokosz, Jan Goliński, Kacper Grzela – Łukasz Łakomy, Michał Kochanowski, Bartłomiej Ciepiela (69. Tomasz Woźniak) – Wiktor Preuss,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Kamil Bielikow
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
 
Wcześniej, w środę 6 czerwca, w zaległym meczu 12. kolejki legioniści pokonali na wyjeździe UKS SMS Łódź 2:0 (0:0).
 
Bramki zdobyli Łukasz Łakomy (54', z rzutu wolnego) i Aleksander Stawiarz (78', po zagraniu Maksymiliana Tkocza)
 
Skład:
Kamil Bielikow – Kacper Grzela, Jan Goliński, Patryk Peda (50. Jerzy Munik),
Patryk Konik
Patryk Konik
Obrońca, ur. 6 marca 2001 r.
Legia Warszawa II
(41. Maksymilian Tkocz) – Mieszko Lorenc, Łukasz Łakomy – Mateusz Leszczuk, Bartłomiej Ciepiela, Kacper Gościniarek (50. Aleksander Stawiarz) – Wiktor Preuss (65. Michał Sparwasser)
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Jerzy Munik trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Tomasz Woźniak trafił do APLW w wieku 13 lat z Mazowsza Miętne
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Aleksander Stawiarz w wieku 9 lat z WKS Gwardia Warszawa
Jan Goliński i Patryk Peda trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
 
U16:
 
W spotkaniu 13. kolejki Ekstraligi U16 drużyna Tomasza Kycki pokonała Escolę Varsovia Warszawa 2:0 (1:0).
 
Bramki dla Legii zdobyli Aleksander Stawiarz (28', asysta: Szymon Włodarczyk) i Szymon Włodarczyk (54', asysta: Dawid Barnowski).
 
Skład Legii:
Kacper Czajkowski – Adam Katnaji, Filip Szewczyk, Patryk Peda, Maksymilian Tkocz – Jerzy Munik, Kacper Gościniarek – Dawid Barnowski, Gabor Grabowski, Aleksander Stawiarz – Szymon Włodarczyk
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Jerzy Munik trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Adam Katnaji w wieku 13 lat z UKS Varsovia Warszawa
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Aleksander Stawiarz w wieku 9 lat z WKS Gwardia Warszawa
Filip Szewczyk ćwiczy w Legii od 8. roku życia
Patryk Peda trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U15:
 
W spotkaniu 14. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U15 zespół Legii pokonał UKS Ronę 03 Ełk 5:4 (4:2).
 
Bramki zdobyli: Marcel Myszka 5', Jakub Kwiatkowski 13', Kajetan Staniszewski 20', 30', 52'.
 
Kadra meczowa:
Jakub Kowynia, Dawid Kuczyński – Hubert Derlatka, Marcel Myszka,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Jakub Kwiatkowski, Bartosz Ślendak, Dominik Krajewski, Arkadiusz Ziarko,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Oliwier Olszewski, Kajetan Staniszewski
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U17
 
 
Wcześniej, w środę 6 czerwca legioniści pokonali na własnym boisku Polonię Warszawa 2:0 (1:0).
 
Obie bramki zdobył Szymon Włodarczyk – w 27' (asysta: Jakub Kwiatkowski) i 72' (asysta:
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
).
 
Kadra meczowa:
Jakub Kowynia, Jakub Mielcarz – Arkadiusz Ziarko, Filip Szewczyk, Marcel Myszka,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Jakub Kwiatkowski, Bartosz Ślendak,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Oliwier Olszewski, Kajetan Staniszewski, Szymon Włodarczyk,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Hubert Derlatka, Dominik Krajewski
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Hubert Derlatka trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z Huraganu Wołomin
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z KS SEMP Warszawa
Kajetan Staniszewski w wieku 15 lat z KS SEMP Warszawa
Jakub Kwiatkowski w wieku 14 lat z GKS Wilga Garwolin
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonia Warszawa
Filip Szewczyk i Bartosz Ślendak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
Przygotowali: MICHAŁ PAPIERZ, JAKUB WYDRA





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

24-25 września 2022

Sobota

10:00, Legia U14 - Wisła Płock, LTC, 10:1
10:00, Sparta - Legia U11, Jazgarzew
11:00, MKP Pogoń (seniorzy) - Legia U19, Siedlce
12:00, Legia II - Błonianka Błonie, LTC, 6:2
14:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź, LTC, 5:0
15:00, Wisła - Legia U15, Płock, 0:2

Niedziela

13:00, Legia U13 - Lech Poznań, Ł3
13:00, Barca Academy - Legia U10, Warszawa
15:00, Legia U12 - Lech Poznań, Ł3
15:30, Znicz - Legia U16, Pruszków, 0:9

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47104-weekendowe_wyniki_legionistow_606_9___10_06.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a