TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [2 - 3 czerwca]
04.06.2018 13.28, autor: Michał Papierz, fot. Aleksandra Wór,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (2 - 3 czerwca) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19.
 
U19:
 
 
W spotkaniu 30. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U19 drużyna Legii Warszawa wygrała w Rembertowie z Koroną Kielce 2:1 (0:1).
 
Bramki dla naszej drużyny zdobyli Maciej Rosołek i Łukasz Zjawiński.
 
Relacja ze spotkania dostępna TUTAJ.
 
W półfinale legioniści zmierzą się z Lechem Poznań, który w ostatniej kolejce zapewnił sobie awans do fazy pucharowej. Pierwsze spotkanie już w środę, 6 czerwca o 17:00 we Wronkach. Rewanż w niedzielę, 10 czerwca o 15:00 w Ząbkach. Więcej na temat naszego rywala przeczytasz TUTAJ.
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Bartłomiej Kukułowicz trafił do APLW w wieku 15 lat ze Znicza Pruszków
Maciej Rosołek w wieku 14 lat z MKP Pogoń Siedlce
Patryk Konik w wieku 13 lat z UMKS Piaseczno
Michał Gładysz w wieku 12 lat z SEMP-a Ursynów
Mikołaj Neuman ćwiczy w Legii od 7. roku życia
 
 
U17:
 
 
W spotkaniu 13. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17 drużyna Legii Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej z MOSP-em Białystok 2:1 (1:0).
 
Bramki dla Legii zdobyli Jan Goliński w 52' (z rzutu karnego) i Szymon Włodarczyk w 63' (dobitka strzału Wiktora Preussa).
 
Skład:
Jakub Ojrzyński - Kacper Grzela, Jan Goliński, Patryk Peda, Michał Sparwasser - Jerzy Munik, Bartłomiej Ciepiela - Mateusz Lisowski, Wiktor Preuss, Mateusz Leszczuk - Szymon Włodarczyk
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Jerzy Munik trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z KS SEMP Warszawa
Jan Goliński i Patryk Peda trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U16:
 
 
W spotkaniu 12. kolejki Ekstraligi U16 zespół Legii Warszawa pokonał na własnym boisku Kosę Konstancin 3:2 (1:1).
 
Bramki dla naszej drużyny zdobyli Aleksander Stawiarz w 31. minucie (asysta: Dawid Barnowski), Kacper Gościniarek w 70. minucie (asysta: Adam Katnaji) i
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
w 77. minucie (asysta: Kamil Rokosz).
 
Skład:
Kacper Czajkowski - Adam Katnaji, Kamil Rokosz, Filip Szewczyk, Dawid Barnowski, Michał Kochanowski, Kacper Włoch, Kacper Gościniarek,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Kacper Jakóbczyk (41. Tomasz Woźniak), Aleksander Stawiarz
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
 
Kacper Jakóbczyk trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Adam Katnaji w wieku 13 lat z UKS Varsovia Warszawa
Tomasz Woźniak w wieku 13 lat z Mazowsze Miętne
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Aleksander Stawiarz w wieku 9 lat z WKS Gwardia Warszawa
Filip Szewczyk ćwiczy w Legii od 8. roku życia
 
 
U15:
 
 
W spotkaniu 13. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U15 drużyna Legii Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej z UKS SMS-em Łódź 2:1.
 
Bramki dla Legii zdobyli
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
(asysta:
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
) oraz
Ignacy Dawid
Ignacy Dawid
Pomocnik, ur. 15 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
(rzut karny po faulu na Staniszewskim).
 
Kadra meczowa:
Jakub Kowynia
Jakub Kowynia
Bramkarz, ur. 8 luty 2003 r.
Legia Warszawa II
, Jakub Mielcarz -
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa U18
, Arkadiusz Ziarko,
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Bartosz Ślendak, Dominik Krajewski,
Ignacy Dawid
Ignacy Dawid
Pomocnik, ur. 15 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Oliwier Olszewski,
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U15
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z Huraganu Wołomin
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 14 lat z AP Wilga Garwolin
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 15 lat z KS SEMP Warszawa
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Bartosz Ślendak ćwiczy w Legii od 8. roku życia
 
 
U14:
 
 
W spotkaniu 12. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa przegrała na wyjeździe z Deltą Warszawa 0:4 (0:3).
 
Kadra meczowa:
Jakub Mielcarz, Joel Mpika, Tomasz Okulicki,
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Obrońca, ur. 21 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Wiktor Nowak, Kacper Michalski, Adam Dębiński,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Tomasz Mazur,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
, Kacper Michalski, Hubert Wierucki
 
Trener:
Grzegorz Szoka
Grzegorz Szoka
Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U18
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Joel Mpika w wieku 12 lat z Escolii Varsovia
Hubert Wierucki w wieku 13 lat z KS SEMP Ursynów
Kacper Michalski ćwiczy w Legii od 8. roku życia
 
 
Przygotował: MICHAŁ PAPIERZ





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

16-17 października 2021

Sobota

11:00, Legia II - MKS Świt Nowy Dwór Maz., LTC, 2:0
13:00, Legia U17 - Stomil Olsztyn, LTC, 8:1
14:00, Legia U15 - ŁKS Łódź, LTC, 1:2
15:00, UKS Varsovia - Legia U11, Warszawa
16:00, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
18:00, Legia U10 - Józefovia Józefów, Ł3

Niedziela

10:00, KS Delta - Legia U13, Warszawa
11:00, Legia U18 - Śląsk Wrocław, LTC, 1:4
13:30, Znicz - Legia U12, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47096-weekendowe_wyniki_legionistow_2___3_czerwca.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno