TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [19 - 20. 05]
21.05.2018 14.36, autor: Michał Papierz, fot. Aleksandra Wór,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (19 - 20 maja) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19.
 
U19:
 
 
W spotkaniu 28. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U19 drużyna Legii Warszawa pokonała na wyjeździe Znicza Pruszków 2:0 (1:0).
 
Bramki dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Zjawiński i Mikołaj Neuman. To zwycięstwo oznacza, że legioniści zapewnili sobie awans do półfinału z pierwszego miejsca.
 
Więcej TUTAJ.
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Mateusz Grudziński trafił do APLW w wieku 16 lat z MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
Maciej Rosołek w wieku 14 lat z MKP Pogoń Siedlce
Michał Gładysz
Michał Gładysz
Obrońca, ur. 10 marca 2000 r.
Legia Warszawa II
w wieku 12 lat z SEMP-a Ursynów
Bartłomiej Kukułowicz trafił do APLW w wieku 15 lat ze Znicza Pruszków
Patryk Konik
Patryk Konik
Obrońca, ur. 6 marca 2001 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z UMKS Piaseczno
Mikołaj Neuman ćwiczy w Legii od 7. roku życia
 
 
U17:
 
 
W spotkaniu 11. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U17 drużyna Legii Warszawa przegrała na własnym boisku z Escolą Varsovia Warszawa 1:2 (1:1).
 
 
fot. Jakub Wydra
 
 
Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w 3. minucie Mateusz Leszczuk.
 
Skład Legii:
Paweł Łakota -
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
, Jan Goliński, Patryk Peda (45. Maksymilian Tkocz), Kacper Grzela - Mieszko Lorenc, Łukasz Łakomy - Bartłomiej Ciepiela, Gabor Grabowski, Mateusz Leszczuk - Wiktor Preuss
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
trafił do Akademii Legii w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Jan Goliński i Patryk Peda trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U16:
 
 
W spotkaniu 9. kolejki Ekstraligi U16 drużyna Legii zremisowała na wyjeździe z MKS-em Piaseczno 1:1 (1:0).
 
Skład Legii:
Kacper Czajkowski - Adam Katnaji, Kamil Rokosz, Maksymilian Tkocz (41. Filip Szewczyk), Michał Sparwasser (41. Arkadiusz Ziarko) - Dawid Barnowski, Marcel Myszka, Kacper Gościniarek (41. Bartosz Ślendak), Franciszek Majewski (41. Kacper Skwierczyński), Oliwier Olszewski (50.
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
) - Kajetan Staniszewski (41. Jakub Kwiatkowski)
 
 
 
 
W spotkaniu 10. kolejki Ekstraligi U16 drużyna Legii przegrała na własnym boisku z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:0).
 
Skład Legii:
Kacper Czajkowski - Joel Mpika, Kamil Rokosz, Tomasz Okulicki, Adam Katnaji - Dawid Barnowski, Michał Kochanowski, Kacper Gościniarek, Kacper Jakóbczyk (53. Tomasz Woźniak), Franciszek Majewski (41. Maksymilian Tkocz) -
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Kacper Jakóbczyk trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Adam Katnaji w wieku 13 lat z UKS Varsovia Warszawa
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Kajetan Staniszewski w wieku 15 lat z KS SEMP Warszawa
Joel Mpika w wieku 12 lat z Escoli Varsovia Warszawa
Kacper Skwierczyński w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Jakub Kwiatkowski w wieku 14 lat z GKS Wilga Garwolin
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonia Warszawa
Tomasz Woźniak w wieku 13 lat z Mazowsze Miętne
Filip Szewczyk i Bartosz Ślendak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
Franciszek Majewski trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U15:
 

 
 
Zawodnicy z zespołu U15 od soboty do wtorku przebywają w Niemczech, gdzie rywalizują w międzynarodowym turnieju 34. Internationales Turnier Blau-Weiss Hollage Cup 2018 dla zawodników z rocznika 2003 (i młodszych).
 
W ramach rywalizacji legioniści w grupie C zmierzyli się z Hannover 96, FC Union Berlin i JSG Wallenhorst. W turnieju udział biorą również między innymi FSV Frankfurt, Viktoria Pilzno, DSC Arminia Bielefeld, Hertha Berlin, MSV Duisburg czy KV Mechelen.
 
Nasza drużyna do Niemiec udała się w składzie:
Jakub Kowynia,
zawodnik testowany
zawodnik testowany
Zawodnik z pola
Legia Warszawa
- Arkadiusz Ziarko, Jakub Kwiatkowski, Bartosz Ślendak, Kacper Skwierczyński,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Filip Szewczyk, Dominik Krajewski, Ignacy Dawid, Oliwier Olszewski, Marcel Myszka, Kajetan Staniszewski,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Hubert Derlatka, Szymon Włodarczyk
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U17
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Hubert Derlatka trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z Huraganu Wołomin
Kajetan Staniszewski w wieku 15 lat z KS SEMP Warszawa
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z KS SEMP Warszawa
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonia Warszawa
Kacper Skwierczyński w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Jakub Kwiatkowski w wieku 14 lat z GKS Wilga Garwolin
Filip Szewczyk i Bartosz Ślendak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
U14:
 
 
W spotkaniu 10. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej z Pogonią Siedlce 7:1 (4:0).
 
Bramki dla Legii zdobyli: Tomasz Mazur (trzy), Tomasz Walczak (trzy) i Wiktor Nowak.
 
Kadra meczowa:
Jakub Mielcarz, Kacper Michalski - Karol Haber, Kacper Włoch, Jakub Rutkowski, Wiktor Nowak, Tomasz Mazur, Adam Dębiński, Grzegorz Burakowski,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U19
,
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
, Tomasz Walczak,
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
 
 
 
 
W spotkaniu 11. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa przegrała przy Łazienkowskiej z Escolą Varsovia 0:1 (0:0).
 
Kadra meczowa:
Dawid Kuczyński, Joel Mpika, Kacper Włoch, Tomasz Okulicki, Tomasz Mazur,
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U19
, Grzegorz Burakowski,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa
,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U19
, Kacper Jakóbczyk,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
, Tomasz Walczak, Wiktor Nowak, Adam Dębiński, Jakub Rutkowski, Jakub Mielcarz,
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
 
Trener: Grzegorz Szoka
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Kacper Jakóbczyk trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa
w wieku 13 lat z Pogoni Siedlce
Grzegorz Burakowski w wieku 10 lat z Legionovii Legionowo
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 9 lat z Escoli Varsovia
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 10 lat z Escoli Varsovia
Joel Mpika w wieku 12 lat z Escoli Varsovia
Kacper Michalski i Tomasz Walczak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
Karol Haber w wieku 8 lat z Delty Warszawa
 
 
MICHAŁ PAPIERZ
Fot. Aleksandra Wór





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

4-5 luty 2023

Sobota

10:00, Legia U19 - Błonianka Błonie, LTC
12:00, Legia II - Widzew II Łódź, LTC
14:00, Legia U17 - Escola Varsovia, LTC
16:00, Legia U14 - Zagłębie Sosnowiec, LTC
16:00, Legia U15 - Zagłębie Sosnowiec, LTC
17:00, Jagiellonia Białystok - Legia U16, Białystok

Niedziela

09:00, Legia U11 - Pogoń Szczecin, Ł3
10:00, Legia U13 - Pogoń Szczecin, LTC
11:00, Legia U10 - Pogoń Szczecin, Ł3
12:00, Legia U12 - Pogoń Szczecin, LTC

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47083-weekendowe_wyniki_legionistow_19___20_05.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a