TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [12 - 13. 05]
14.05.2018 12.50, autor: Michał Papierz, JW; fot. Aleksandra Wór,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (12-13 maja) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19.
 
U19:
 
 
 
 
W spotkaniu 27. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U19 drużyna Legii Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej ze Stalą Rzeszów 5:1 (4:0).
 
Cztery bramki zdobył Łukasz Zjawiński, a jedno trafienie dołożyć Maciej Rosołek. Relacja ze spotkania dostępna TUTAJ.
 
 
 
 
 
 
Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania - po remisie Korony Kielce z MOSP-em Białystok (3:3) - stało się jasne, że legioniści mają już zapewniony awans do półfinału CLJ.
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Mateusz Grudziński trafił do APLW w wieku 16 lat z MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
Maciej Rosołek w wieku 14 lat z MKP Pogoń Siedlce
Bartłomiej Kukułowicz trafił do APLW w wieku 15 lat ze Znicza Pruszków
Patryk Konik
Patryk Konik
Obrońca, ur. 6 marca 2001 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z UMKS Piaseczno
Michał Gładysz
Michał Gładysz
Obrońca, ur. 10 marca 2000 r.
Legia Warszawa II
w wieku 12 lat z SEMP-a Ursynów
Mikołaj Neuman ćwiczy w Legii od 7. roku życia
 
 
U17:
 
 
W spotkaniu 10. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U17 drużyna Legii Warszawa przegrała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:2 (0:2).
 
 
 
 
Skład Legii:
Paweł Łakota -
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
(60. Kamil Rokosz), Patryk Peda, Jan Goliński, Maksymilian Tkocz - Mieszko Lorenc, Łukasz Łakomy - Gabor Grabowski, Kacper Gościniarek (55. Michał Sparwasser), Kacper Grzela (41. Mateusz Leszczuk) - Wiktor Preuss (55. Adam Katnaji)
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Jerzy Munik w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Adam Katnaji w wieku 13 lat z UKS Varsovia Warszawa
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Patryk Peda i Jan Goliński trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U16:
 
 
W rozegranym w środę spotkaniu 8. kolejki Ekstraligi U16 drużyna Legii wygrała na własnym boisku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 7:0 (5:0).
 
 
 
 
Bramki zdobyli
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
18' (asysta: Maksymilian Tkocz), samobójcza 22', Patryk Peda 24' (asysta: Kacper Gościniarek), Szymon Włodarczyk 32' (asysta: Patryk Peda), 44' (asysta: Oliwier Olszewski), Kacper Gościniarek 40' (asysta: Patryk Peda), Michał Sparwasser 60' (asysta: Franciszek Majewski).
 
 
 
 
Skład Legii:
Kacper Czajkowski - Adam Katnaji, Kamil Rokosz (50. Dominik Krajewski), Maksymilian Tkocz (41.
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
), Michał Sparwasser - Patryk Peda (41. Bartosz Ślendak), Kacper Gościniarek (41. Jakub Kwiatkowski) -
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
(41. Dawid Barnowski), Kacper Skwierczyński, Oliwier Olszewski (50. Franciszek Majewski) - Szymon Włodarczyk
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z KS SEMP Warszawa
Kacper Gościniarek w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonia Warszawa
Kacper Skwierczyński w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Jakub Kwiatkowski w wieku 14 lat z GKS Wilga Garwolin
Adam Katnaji w wieku 13 lat z UKS Varsovia Warszawa
Patryk Peda i Franciszek Majewski trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
Bartosz Ślendak ćwiczy w Legii od 8. roku życia
 
 
U15:
 
 
 
 
W spotkaniu 10. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U15 drużyna Legii pokonał przy Łazienkowskiej GKS Bełchatów 3:1 (1:0).
 
 
 
 
Bramki dla legionistów zdobyli Marcel Myszka (as. Kacper Skwierczyński),
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
(as. Oliwier Olszewski) i Kajetan Staniszewski (bez asysty).
 
Kadra meczowa:
Jakub Kowynia, Marcel Myszka, Filip Szewczyk, Arkadiusz Ziarko, Hubert Derlatka,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Bartosz Ślendak, Ignacy Dawid, Dominik Krajewski, Oliwier Olszewski, Kacper Skwierczyński, Jakub Kwiatkowski, Kajetan Staniszewski
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U17
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Hubert Derlatka trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z Huraganu Wołomin
Kajetan Staniszewski w wieku 15 lat z KS SEMP Warszawa
Jakub Kwiatkowski w wieku 14 lat z GKS Wilga Garwolin
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonii Warszawa
Kacper Skwierczyński w wieku 13 lat z MKP Pogoni Siedlce
Filip Szewczyk i Bartosz Ślendak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
U14:
 
 
 
 
W rozegranym w środę spotkaniu 8. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa przegrała przy Łazienkowskiej z Polonią Warszawa 1:2 (1:1).
 
Bramkę dla Legii zdobył
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
.
 
 
 
 
Kadra meczowa:
Kacper Michalski, Joel Mpika, Kacper Włoch, Tomasz Okulicki, Tomasz Mazur,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa
, Adam Dębiński,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U19
, Wiktor Nowak, Tomasz Walczak,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
,
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
, Kuba Rutkowski,
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U19
,
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
 
Trener: Grzegorz Szoka
 
 
 
 
W spotkaniu 9. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa wygrała na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 5:1 (1:0).
 
Bramki dla Legii zdobyli
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
(cztery) i Tomasz Mazur.
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Kacper Jakóbczyk trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa
w wieku 13 lat z MKS Pogoni Siedlce
Grzegorz Burakowski w wieku 10 lat z Legionovii Legionowo
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 9 lat z Escolii Varsovia
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U19
w wieku 10 lat z Escolii Varsovia
Joel Mpika w wieku 12 lat z Escoli Varsovia
Tomasz Walczak ćwiczy w Legii od 8. roku życia
 
 
 
Przygotował: MICHAŁ PAPIERZ
Fot. ALEKSANDRA WÓR





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

4-5 luty 2023

Sobota

10:00, Legia U19 - Błonianka Błonie, LTC
12:00, Legia II - Widzew II Łódź, LTC
14:00, Legia U17 - Escola Varsovia, LTC
16:00, Legia U14 - Zagłębie Sosnowiec, LTC
16:00, Legia U15 - Zagłębie Sosnowiec, LTC
17:00, Jagiellonia Białystok - Legia U16, Białystok

Niedziela

09:00, Legia U11 - Pogoń Szczecin, Ł3
10:00, Legia U13 - Pogoń Szczecin, LTC
11:00, Legia U10 - Pogoń Szczecin, Ł3
12:00, Legia U12 - Pogoń Szczecin, LTC

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47074-weekendowe_wyniki_legionistow_12___13_05.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a