TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [27 - 29. 04]
30.04.2018 12.22, autor: Michał Papierz, JW; fot. Aleksandra Wór,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (27 - 29 kwietnia) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19.
 
U19:
 
W spotkaniu 25. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U19 drużyna Legii Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej z MOSP-em Białystok 8:0 (2:0).
 
Łupem bramkowym w tym meczu podzielili się: Mikołaj Neuman (2 bramki), Maksymilian Sitek (2 bramki), Łukasz Zjawiński (2 bramki), Maciej Rosołek i Mateusz Grudziński.
 
Szczegółowa relacja ze spotkania dostępna TUTAJ
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Mateusz Grudziński trafił do APLW w wieku 16 lat z MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
Maciej Rosołek w wieku 14 lat z MKP Pogoń Siedlce
Bartłomiej Kukułowicz w wieku 15 lat ze Znicza Pruszków
Mikołaj Neuman ćwiczy w Legii od 7. roku życia
 
 
U17:
 
W spotkaniu 8. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U17 drużyna Legii Warszawa pokonała w Warszawie ŁKS Łódź 2:0 (1:0).
 
Do bramki rywali trafiali Mateusz Leszczuk (asysta: Nikodema Niskiego) i Wiktor Preuss (asysta: Mateusz Leszczuk).
 
Skład Legii:
Jakub Ojrzyński - Nikodem Niski (41. Michał Sparwasser), Maksymilian Tkocz, Patryk Peda, Patryk Konik - Mieszko Lorenc, Gabor Grabowski (41. Jerzy Munik), Kacper Grzela, Mateusz Lisowski, Mateusz Leszczuk - Wiktor Preuss (52. Aleksander Stawiarz)
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Patryk Konik trafił do Akademii Legii w wieku 13 lat z UMKS Piaseczno
Nikodem Niski w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Aleksander Stawiarz w wieku 9 lat z WKS Gwardii Warszawa
Jerzy Munik w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Patryk Peda trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U16:
 
W spotkaniu 5. kolejki Ekstraligi U16 drużyna Legii Warszawa przegrała na wyjeździe z Escolą Varsovia 2:3 (2:1).
 
Skład:
Kacper Czajkowski - Nikodem Niski (41'
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
), Marcel Myszka, Kamil Rokosz, Oliwier Olszewski - Dawid Barnowski, Jerzy Munik (41' Filip Szewczyk),
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
(41'
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
), Gabor Grabowski (41' Aleksander Stawiarz), Jakub Kwiatkowsk - Szymon Włodarczyk
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Jerzy Munik trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z KS SEMP Warszawa
Nikodem Niski w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Aleksander Stawiarz w wieku 9 lat z WKS Gwardia Warszawa
 
 
U14:
 
W spotkaniu 6. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa pokonała na wyjeździe RKP Broń Radom 2:1 (0:1).
 
Bramki dla Legii zdobyli
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
i Joel Mpika.
 
Kadra meczowa:
Kacper Michalski, Adam Dębiński,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
,
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U17
, Tomasz Mazur, Kacper Michalski, Joel Mpika, Tomasz Okulicki,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Tomasz Walczak, Kacper Włoch, Grzegorz Burakowski, Kacper Jakóbczyk, Dawid Kuczyński, Wiktor Nowak,
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
,
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Obrońca, ur. 21 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
,
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U17
 
Trener:
Grzegorz Szoka
Grzegorz Szoka
Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U18
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Kacper Jakóbczyk trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 13 lat z MKS Pogoni Siedlce
Grzegorz Burakowski w wieku 10 lat z Legionovii Legionowo
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
w wieku 9 lat z Escoli Varsovia
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U17
w wieku 10 lat z Escoli Varsovia
Joel Mpika w wieku 12 lat z Escoli Varsovia
Kacper Michalski i Tomasz Walczak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
W sobotę przy Łazienkowskiej 3 odbył się pierwszy Turniej Wieku Biologicznego, w którym rywalizowali ze sobą zawodnicy podzieleni na kategorie U13/U14/U15 według ich wieku biologicznego, a nie kalendarzowego.
 
Oprócz legionistów, udział w turnieju wzięły również drużyny Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin oraz naszego klubu partnerskiego, UKS Varsovia Warszawa.
 
Relację z turnieju znajdziesz TUTAJ.
 
 
Przygotował: MICHAŁ PAPIERZ





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

16-17 października 2021

Sobota

11:00, Legia II - MKS Świt Nowy Dwór Maz., LTC, 2:0
13:00, Legia U17 - Stomil Olsztyn, LTC, 8:1
14:00, Legia U15 - ŁKS Łódź, LTC, 1:2
15:00, UKS Varsovia - Legia U11, Warszawa
16:00, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
18:00, Legia U10 - Józefovia Józefów, Ł3

Niedziela

10:00, KS Delta - Legia U13, Warszawa
11:00, Legia U18 - Śląsk Wrocław, LTC, 1:4
13:30, Znicz - Legia U12, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47063-weekendowe_wyniki_legionistow_27___29_04.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno