TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [21 - 22 kwietnia]
23.04.2018 14.36, autor: Michał Papierz, JW; fot. Aleksandra Wór,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (21 - 22 kwietnia) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19.
 
Raz na sześć tygodni w naszej Akademii trenerzy zostają przydzieleni do prowadzenia innych drużyn, niż na co dzień. Tak było w ten weekend. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.
 
 
U19:
 
 
W spotkaniu 24. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U19 drużyna Legii Warszawa zremisowała na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:1 (1:1)
 
Bramkę dla legionistów zdobył Mateusz Grudziński (asysta: Mikołaj Neuman) w 20. minucie spotkania.
 
Relacja z meczu dostępna TUTAJ.
 
 
Bramki:
 
 
 
 
 
U17:
 
 
W spotkaniu 7. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów U17 drużyna Legii Warszawa pokonała Znicz Pruszków 2:0 (0:0).
 
 
 
 
Bramki: Nikodem Niski 47' (bez asysty), Mateusz Lisowski 69' (asysta: Łukasz Łakomy)
 
Skład Legii:
Jakub Ojrzyński – Nikodem Niski, Mieszko Lorenc, Jan Goliński, Patryk Konik – Jerzy Munik, Łukasz Łakomy – Mateusz Lisowski, Wiktor Preuss, Kacper Grzela (62. Mateusz Leszczuk) – Szymon Włodarczyk
 
Trener:
Rafał Gębarski
Rafał Gębarski
Trener
Legia Warszawa U17
II trener: Robert Picuła
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Jerzy Munik trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Patryk Konik w wieku 13 lat z UMKS Piaseczno
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z KS SEMP Warszawa
Nikodem Niski w wieku 14 lat z Huraganu Wołomin
Jan Goliński trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U16:
 
 
W spotkaniu 5.kolejki Ekstraligi U16 drużyna Legii Warszawa przegrała na wyjeździe z Kosą Konstancin 2:4 (0:2).
 
Dwie bramki dla legionistów zdobył Dawid Barnowski (asysty: Patryk Peda i
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
).
 
Skład Legii:
Kacper Czajkowski - Kamil Rokosz, Maksymilian Tkocz, Michał Sparwasser, Oliwier Olszewski (60. Franciszek Majewski), Patryk Peda,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Dominik Krajewski,
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Dawid Barnowski, Aleksander Stawiarz
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U15
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Aleksander Stawiarz trafił do Akademii Legii w wieku 9 lat z WKS Gwardii Warszawa
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonii Warszawa
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z MKP Pogoni Siedlce
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 14 lat z GKS Wilgi Garwolin
Franciszek Majewski i Patryk Peda trenują w Akademii Legii od 7. roku życia
 
 
U15:
 
 
W spotkaniu grupy A Centralnej Ligi Juniorów U15 drużyna Legii Warszawa pokonała UKS Ronę 03 Ełk 6:0 (4:0).
 
 
 
 
Łupem bramkowym podzielili się Kajeten Staniszewski (4 bramki) i
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
(2 bramki)
 
Kadra meczowa:
Jakub Kowynia
Jakub Kowynia
Bramkarz, ur. 8 luty 2003 r.
Legia Warszawa II
, Marcel Myszka, Filip Szewczyk, Arkadiusz Ziarko,
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Bartosz Ślendak,
Ignacy Dawid
Ignacy Dawid
Pomocnik, ur. 15 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Kacper Jakóbczyk,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
,
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z Huraganu Wołomin
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 15 lat z KS SEMP-u Warszawa
Kacper Jakóbczyk w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 13 lat z MKS Pogoń Siedlce
Filip Szewczyk i Bartosz Ślendak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
U14:
 
 
W spotkaniu 5. kolejki Ekstraligi U14 drużyna Legii Warszawa pokonała KS Deltę Warszawa 1:0.
 
 
 
 
Zwycięskie trafienie dla Legii zaliczył Joel Mpika.
 
Kadra meczowa:
Dawid Kuczyński, Kacper Michalski, Wiktor Kajuk, Grzegorz Burakowski, Adam Dębiński,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
, Tomasz Mazur, Joel Mpika, Wiktor Nowak, Tomasz Okulicki,
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Obrońca, ur. 21 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Filip Zwoliński,
Rafał Boczoń
Rafał Boczoń
Obrońca, ur. 9 sierpnia 2006 r.
Legia Warszawa U16

Trener:
Grzegorz Szoka
Grzegorz Szoka
Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U18
 
 
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!

 
Kacper Jakóbczyk trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 13 lat z MKS Pogoni Siedlce
Benedykt Piotrowski z PSS Targówek (8 lat)
Grzegorz Burakowski z Legionovii Legionowo (10 lat)
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
z Escolii Varsovia (9 lat)
Oskar Lachowicz
Oskar Lachowicz
Pomocnik, ur. 19 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U17
z Escolii Varsovia (10 lat)
Kacper Michalski i Tomasz Walczak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
 
MICHAŁ PAPIERZ
fot. Aleksandra Wór





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

16-17 października 2021

Sobota

11:00, Legia II - MKS Świt Nowy Dwór Maz., LTC, 2:0
13:00, Legia U17 - Stomil Olsztyn, LTC, 8:1
14:00, Legia U15 - ŁKS Łódź, LTC, 1:2
15:00, UKS Varsovia - Legia U11, Warszawa
16:00, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
18:00, Legia U10 - Józefovia Józefów, Ł3

Niedziela

10:00, KS Delta - Legia U13, Warszawa
11:00, Legia U18 - Śląsk Wrocław, LTC, 1:4
13:30, Znicz - Legia U12, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47058-weekendowe_wyniki_legionistow_21___22_kwietnia.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno