TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [24 - 25. 03]
26.03.2018 14.57, autor: Jakub Wydra, fot. Tomasz Drankowski,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend, 24 - 25 marca, rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U19.
 
U19:
 
Spotkanie ligowe z Resovią Rzeszów zostało przełożone na 11 kwietnia (godzina 11:00).
 
 
U17:
 
Mecz ligowy z Jagiellonią Białystok został przeniesiony na 25 kwietnia (godz. 13:00).
 
W miniony weekend legioniści wzięli udział w turnieju Łódź International Youth Cup 2018, gdzie zajęli drugie miejsce.
 
 
W pierwszym meczu turnieju legioniści pokonali Hiroshima Prefecture Selection 2:0 (2:0).
 
Bramki: Grabowski 8' (asysta: Goliński), Preuss 10' (brak as.)
 
Skład:
Kacper Czajkowski -  Kamil Rokosz, Jan Goliński, zaw. testowany, Michał Sparwasser (42. Maksymilian Tkocz) - Jerzy Munik (31. Patryk Peda), Kacper Gościniarek, Gabor Grabowski (31. Mateusz Lisowski), Wiktor Preuss (31. Kacper Grzela), Oliwier Olszewski (31. Mateusz Leszczuk) - Szymon Włodarczyk (31. Aleksander Stawiarz)
 
 
W kolejnym spotkaniu nasz zespół zremisował z UKS SMS Łódź 1:1 (0:0).
 
Bramka dla Legii: Grabowski 34' (bezpośrednio z rzutu wolnego)
 
Skład:
Tomasz Woźniak - Kamil Rokosz, Jan Goliński, zaw. testowany (26. Maksymilian Tkocz),  Michał Sparwasser - Jerzy Munik (26. Kacper Gościniarek), Patryk Peda, Gabor Grabowski (38. Mateusz Lisowski), Wiktor Preuss (38. Kacper Grzela), Mateusz Leszczuk (38. Oliwier Olszewski) - Aleksander Stawiarz (26. Szymon Włodarczyk)
 
 
W ostatnim meczu drużyna Legii przegrała ze zwycięzcą turnieju Pogonią Szczecin 0:1 (0:0).
 
Skład:
Kacper Czajkowski (26. Tomasz Woźniak) - Maksymilian Tkocz, Jan Goliński, zaw. testowany (17. Kamil Rokosz), Michał Sparwasser - Patryk Peda (26. Jerzy Munik), Kacper Gościniarek, Gabor Grabowski (35. Oliwier Olszewski), Mateusz Lisowski (26. Mateusz Leszczuk), Kacper Grzela (26. Wiktor Preuss) - Szymon Włodarczyk (35. Aleksander Stawiarz)
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
 
Grano 2 x 25 minut.
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Kacper Gościniarek trafił do naszej Akademii w wieku 13 lat z KS SEMP Warszawa
Jerzy Munik w wieku 10 lat z UKS Varsovia Warszawa
Aleksander Stawiarz w wieku 9 lat z Gwardii Warszawa
Szymon Włodarczyk w wieku 14 lat z SEMP-a Ursynów
Oliwier Olszewski w wieku 14 lat z Polonii Warszawa
Tomasz Woźniak w wieku 13 lat z Mazowsze Miętne
Jan Goliński trenuje w Akademii Legii od 7. roku życia
Patryk Peda trenuje w Akademii Legii od 8. roku życia
 
 
 
U16:
 
Mecz 2. kolejki Ekstraligi U16: Legia - MKS Piaseczno został przełożony na 25 kwietnia.
Pierwszy mecz rundy wiosennej drużyna U16 rozegra 7 kwietnia z MOSiR Mińsk Mazowiecki.
 
 
U15:
 
W spotkaniu 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U15 zespół Legii Warszawa wygrał na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:0 (0:0).
 
Bramka: Staniszewski 65' (as. Skwierczyński)
 
Kadra meczowa Legii:
Jakub Kowynia
Jakub Kowynia
Bramkarz, ur. 8 luty 2003 r.
Legia Warszawa II
, Jakub Mielcarz -
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Tomasz Okulicki, Filip Szewczyk, Arkadiusz Ziarko,
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
, Marcel Myszka, Bartosz Ślendak, Dominik Krajewski,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
,
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Marcel Niesłuchowski,
Ignacy Dawid
Ignacy Dawid
Pomocnik, ur. 15 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U15
.
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
trafił do Akademii Legii w wieku 10 lat z Huraganu Wołomin
Marcel Niesłuchowski w wieku 10 lat z AKS Mewa Krubin
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
w wieku 13 lat z MKP Pogoń Siedlce
Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski
Napastnik, ur. 23 maja 2003 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 15 lat z SEMP-a Ursynów
Filip Szewczyk, Jakub Mielcarz i Bartosz Ślendak ćwiczą w Legii od 8. roku życia
 
 
U14:
 
W drugim wiosennym spotkaniu Ekstraligi U14 drużyna naszej Akademii przegrała z Dolcanem Ząbki 2:3 (0:2).
 
Bramki dla Legii: Walczak 44', (as. Strzałek), 49' (as. Puciłowski)
 
Kadra meczowa:
Kacper Michalski, Dawid Kuczyński - Wiktor Nowak, Kacper Włoch, Tomasz Mazur,
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
, Grzegorz Burakowski, Adam Dębiński,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Kacper Jakóbczyk,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Tomasz Walczak, Benedykt Piotrowski,
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 15 kwietnia 2005 r.
Legia Warszawa U17
 
Trener:
Grzegorz Szoka
Grzegorz Szoka
Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U18
 
 
***
Wspieramy lokalne drużyny!
 
Kacper Jakóbczyk w wieku 10 lat z UKS Varsovii Warszawa
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
w wieku 13 lat z Pogoni Siedlce
Benedykt Piotrowski z PSS Targówek (8 lat)
Grzegorz Burakowski z Legionovii (10 lat)
Wiktor Puciłowski
Wiktor Puciłowski
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2005 r.
Legia Warszawa U17
z Escoli (9 lat)
Tomasz Walczak i Kacper Włoch ćwiczą w Legii od odpowiednio 8. i 9. roku życia
Kacper Michalski ćwiczy w Legii od 8. roku życia
 
 
JAKUB WYDRA





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

16-17 października 2021

Sobota

11:00, Legia II - MKS Świt Nowy Dwór Maz., LTC, 2:0
13:00, Legia U17 - Stomil Olsztyn, LTC, 8:1
14:00, Legia U15 - ŁKS Łódź, LTC, 1:2
15:00, UKS Varsovia - Legia U11, Warszawa
16:00, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
18:00, Legia U10 - Józefovia Józefów, Ł3

Niedziela

10:00, KS Delta - Legia U13, Warszawa
11:00, Legia U18 - Śląsk Wrocław, LTC, 1:4
13:30, Znicz - Legia U12, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,47033-weekendowe_wyniki_legionistow_24___25_03.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno