TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [27.09, 30.09, 01.10]
02.10.2017 13.11, autor: Jakub Wydra, fot. Marlena Penc,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend, 30 września - 1 października, rozegrali zawodnicy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. W podsumowaniu uwzględniliśmy również zaległe mecze, które zostały rozegrane w środę, 27 września.
 
U19:
 
W spotkaniu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U19 zespół Legii Warszawa pokonał Wisłę Kraków 2:0 (0:0) i ponownie awansował na pozycję lidera grupy wschodniej. Nasza drużyna w dalszym ciągu pozostaje niepokonana, mając na swoim koncie 21 punktów. Drugi w tabeli Progres Kraków ma dwa punkty straty, ale również jeden zaległy mecz do rozegrania.
 
- W pierwszych minutach meczu to Wisła stworzyła sobie wiecej groźnych sytuacji, niestety również i ja nie ustrzegłem się kilku błędów. Wraz z upływem minut graliśmy jednak coraz lepiej, zaczęliśmy stwarzać większe zagrożenie pod bramką przeciwnika, a to zaowocowało dwoma golami w drugiej połowie. Jestem dumny z naszej drużyny, bo pomimo ciężkiego meczu potrafiliśmy strzelić dwie bramki i przechylić szalę na swoją korzyść, zdobywając kolejne cenne trzy punkty - powiedział po meczu kapitan naszej drużyny, Michał Król.
 
Więcej na temat tego spotkania tutaj.
 
 
Bramki:
1:0 - Szwed 53' (asysta: Karbownik)
2:0 - Pietrzyk 78' (asysta: Olejarka)
 
Skład Legii:
Mateusz Kochalski – Michał Król, Michał Gładysz, Kacper Pietrzyk, Konrad Matuszewski –
Mikołaj Neuman
Mikołaj Neuman
Pomocnik, ur. 2000
Legia Warszawa II
(86.
Oskar Wojtysiak
Oskar Wojtysiak
Obrońca, ur. 1999
Legia Warszawa II
),
Michał Mydlarz
Michał Mydlarz
Pomocnik, ur. 2000
Legia Warszawa II
,
Michał Karbownik
Michał Karbownik
Pomocnik, ur. 2001
Legia Warszawa
, Bartosz Olszewski (32. Mateusz Szwed) – Łukasz Zjawiński (61. Mateusz Olejarka),
Kacper Wełniak
Kacper Wełniak
Napastnik, ur. 2000
Legia Warszawa II
(90+2. Kamil Kumoch)
 
Trener:
Piotr Kobierecki
Piotr Kobierecki
Trener
Legia Warszawa II
II trener: Robert Picuła
 
W kolejnej serii gier, w sobotę 7 października (12:00), legioniści zmierzą się na wyjeździe z MOSP Białystok.
 
 
U17:
 
Zespół U17 Legii Warszawa pokonał na własnym boisku 2:1 (0:1) Stomil Olsztyn w ramach 7. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów. Po tym meczu legioniści zajmują 1. miejsce w tabeli z 14 punktami na koncie.
 
 
Bramki:
0:1 - przeciwnik 22'
1:1 - Ciepiela 60' (rzutu karny po faulu na Rosołku)
2:1 - Rosołek 77' (asysta: Ciepiela)
 
Skład:
Cezary Miszta -
Patryk Konik
Patryk Konik
Obrońca, ur. 6 marca 2001 r.
Legia Warszawa II
, Jan Goliński, Patryk Peda, Maksymilian Tkocz (40. Kacper Grzela) -
Łukasz Łakomy
Łukasz Łakomy
Pomocnik, ur. 18 stycznia 2001 r.
Legia Warszawa II
,
Gabor Grabowski
Gabor Grabowski
Pomocnik, ur. 21 kwietnia 2002
Legia Warszawa U18
(40. Mateusz Lisowski), Bartłomiej Ciepiela, Wiktor Preuss,
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
(55. Mateusz Szyszkowski) -
Maciej Rosołek
Maciej Rosołek
Napastnik, ur. 2 września 2001 r.
Legia Warszawa
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
II Trener
Legia Warszawa II
II trener:
Rafał Gębarski
Rafał Gębarski
Trener
Legia Warszawa U17
 
W następnej serii gier, w sobotę 7 października (13:00) nasz zespół zmierzy się na własnym boisku z MOSP Białystok.
 
 
W środę, 27 września, w zaległym meczu 1. kolejki podopieczni Tomasza Sokołowskiego przegrali w Białymstoku z tamtejszym MOSP 1:4 (1:3).
 
Bramka dla Legii: Preuss 28' (asysta: Łakomy)
 
Skład:
Kacper Czajkowski
Kacper Czajkowski
Bramkarz, ur. 24 stycznia 2002 r.
Legia Warszawa II
-
Nikodem Niski
Nikodem Niski
Obrońca, ur. 14 kwietnia 2002 r.
Legia Warszawa II
, Mieszko Lorenc (52. Patryk Peda),
Kamil Rokosz
Kamil Rokosz
Obrońca, ur. 8 luty 2002 r.
Legia Warszawa U18
,
Patryk Konik
Patryk Konik
Obrońca, ur. 6 marca 2001 r.
Legia Warszawa II
(60. Maksymilian Tkocz) -
Łukasz Łakomy
Łukasz Łakomy
Pomocnik, ur. 18 stycznia 2001 r.
Legia Warszawa II
, Mateusz Lisowski (52.
Kacper Gościniarek
Kacper Gościniarek
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2002 r.
Legia Warszawa U18
), Bartłomiej Ciepiela, Kacper Grzela (60. Adam Katnaji), Wiktor Preuss -
Maciej Rosołek
Maciej Rosołek
Napastnik, ur. 2 września 2001 r.
Legia Warszawa
.
 
 
U16:
 
W meczu 8. kolejki Ekstraligi drużyna Tomasza Kycki pokonała na własnym boisku Broń Radom 5:0 (2:0).
 
Bramki:
1:0 - Sparwasser 15' (rzut karny)
2:0 - Sparwasser 26' (asysta: Majewski)
3:0 - Sparwasser 48' (a: Cielemęcki)
4:0 - Barnowski 55' (a: Sparwasser)
5:0 - Kochanowski 77' (a: Cielemęcki)
 
Skład:
Tomasz Woźniak - Jakub Michor, Adam Katnaji,
Kamil Rokosz
Kamil Rokosz
Obrońca, ur. 8 luty 2002 r.
Legia Warszawa U18
,
Oliwier Olszewski
Oliwier Olszewski
Pomocnik, ur. 3 września 2003 r.
Legia Warszawa U17
('03) -
Michał Kochanowski
Michał Kochanowski
Pomocnik, ur. 12 luty 2002 r.
Legia Warszawa U18
,
Kacper Gościniarek
Kacper Gościniarek
Pomocnik, ur. 17 stycznia 2002 r.
Legia Warszawa U18
(41.
Radosław Cielemęcki
Radosław Cielemęcki
Pomocnik, ur. 19 luty 2003 r.
Legia Warszawa II
'03), Franciszek Majewski, Grzegorz Glapka (53. Joel Mpika '04),
Dawid Barnowski
Dawid Barnowski
Pomocnik, ur. 11 lipca 2002 r.
Legia Warszawa U18
- Michał Sparwasser
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
Trener
Legia Warszawa U16
II trener: Radosław Gwiazda
 
Po tym meczu legioniści plasują się na 4. miejscu z 11 punktami na koncie.
Za tydzień, w sobotę 7 października (11:00) nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z MOSIR Mińsk Mazowiecki.
 
 
U15:
 
W meczu 7. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów zespół U15 Legii Warszawa przegrał na własnym boisku z AP Jagiellonia Białystok 0:1 (0:0).
 
Kadra na to spotkanie:
Jakub Ojrzyński,
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Arkadiusz Ziarko
Arkadiusz Ziarko
Obrońca, ur. 2 lipca 2003 r.
Legia Warszawa U17
, Sebastian Szczytniewski,
Filip Szewczyk
Filip Szewczyk
Obrońca, ur. 20 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Bartosz Ślendak
Bartosz Ślendak
Pomocnik, ur. 5 październik 2003
Legia Warszawa U17
,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Ignacy Dawid
Ignacy Dawid
Pomocnik, ur. 15 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U17
,
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa U18
,
Szymon Włodarczyk
Szymon Włodarczyk
Napastnik, ur. 5 stycznia 2003 r.
Legia II Warszawa
,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa U18
, Dominik Krajewski, Adrian Troć,
Jakub Kowynia
Jakub Kowynia
Bramkarz, ur. 8 luty 2003 r.
Legia Warszawa U18
.
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U14
II trener:
Jakub Zapaśnik
Jakub Zapaśnik
Trener
Legia Warszawa U13
 
Po tym meczu legioniści zajmują 4. miejsce z 12 punktami na koncie.
W następnej kolejce, w sobotę 7 października (13:00) nasz zespół zmierzy się z GKS-em Bełchatów na wyjeździe.
 
 
W środę, 27 września, w zaległym meczu 3. kolejki podopieczni Dariusza Rolaka wysoko pokonali na własnym boisku AP Talent Białystok 5:1.
 
Bramki dla Legii: Ziarko, samobójcza (as. Ziarko), Budziszewski, Imiołek, samobójcza (as. Skwierczyński)
 
Kadra meczowa:
Kowynia, Imiołek, Szewczyk, Szczytniewski, Ziarko, Ślendak, Dawid, Krajewski, Troć, Skwierczyński, Budziszewski, Arkuszewski, Olszewski, Pierzak.
 
 
U14:
 
W spotkaniu 8. kolejki Ekstraligi zespół Legii do lat 14 zremisował na wyjeździe z Escolą Varsovia Warszawa 1:1.
 
Bramka dla Legii: 34'
Maksymilian Stangret
Maksymilian Stangret
Napastnik, ur. 2005
Legia Warszawa U15
(as. Dominik Arkuszewski)
 
Po zakończonej kolejce nasza drużyna zajmuje 4. miejsce w tabeli, mając na koncie 14 punktów.
 
Za tydzień, w niedzielę 8 października (12:00), podopieczni Grzegorza Szoki zmierzą się na wyjeździe z Bronią Radom.
 
 
JAKUB WYDRA






zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

21-22 marca 2020

Sobota

, Mecze anulowane - liga zakończona,

Niedziela

, Mecze anulowane - liga zakończona,

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,46911-weekendowe_wyniki_legionistow_2709_3009_0110.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno