TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe wyniki legionistów [26-27.08]
28.08.2017 14.18, autor: Jakub Wydra,
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend rozegrali zawodnicy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.
 
U19:
 
Wyjazdowe spotkanie 4. kolejki grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów z ŁKS Łódź zostało przełożone na 20 września.
 
Trener: Piotr Kobierecki
II trener: Robert Picuła
 
 
U17:
 
Mecz 2. kolejki grupy A Centralnej Ligi Juniorów z AKS SMS Łódź (na wyjeździe) został przełożony na 6 września.
 
Zespół naszej Akademii w minionym tygodniu przebywał na Ukrainie biorąc udział w turnieju o Puchar Karpat.
 
Trener:
Tomasz Sokołowski
Tomasz Sokołowski
, ur. 1977 r.
Legia Warszawa
II
II trener:
Rafał Gębarski
Rafał Gębarski
Trener
Legia Warszawa U17
 
 
U16:
 
2. kolejka ligi wojewódzkiej (2002 i młodsi)
 
Legia Warszawa - MOSIR Mińsk Mazowiecki 4:1 (2:1)
 
Bramki:
1:0 - 8 min, Glapka (asysta: Barnowski)
2:0 - 19 min, Stawiarz (a: Grabowski)
2:1 - 25. min, przeciwnik
3:1 - 75. min, Peda (karny)
4:1 - 77. min, Peda (a: Cielemęcki)
 
 
Legia U16: Antoni Klan ('03) - Adam Katnaji, Patryk Peda (kpt.), Sebastian Szczytniewski ('03), Jakub Michor - Michał Kochanowski, Gabor Grabowski (41. Kacper Gościniarek), Radosław Cielemęcki ('03)  - Grzegorz Glapka (41. Oliwier Olszewski '03), Dawid Barnowski - Aleksander Stawiarz (51. Franciszek Majewski)
 
Trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
II trener: Radosław Gwiazda
 
 
U15:
 
2. kolejka grupy A Centralnej Ligi Juniorów U15 (2003 i młodsi)
 
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 3:0 (1:0)
 
 
Kadra zespołu U15 na to spotkanie prezentowała się następująco:
 
Jakub Kowynia
Jakub Kowynia
Bramkarz, ur. 8 luty 2003 r.
Legia Warszawa II
,
Hubert Derlatka
Hubert Derlatka
Obrońca, ur. 24 kwietnia 2003 r.
Legia Warszawa II
,
Kacper Imiołek
Kacper Imiołek
Obrońca, ur. 16 czerwca 2003 r.
Legia Warszawa U18
, Filip Szewczyk, Michał Budziszewski,
Patryk Pierzak
Patryk Pierzak
Pomocnik, ur. 16 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
, Bartosz Ślendak, Dominik Krajewski,
Kacper Skwierczyński
Kacper Skwierczyński
Pomocnik, ur. 11 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa II
,
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
Pomocnik, ur. 21 marca 2003 r.
Legia Warszawa II
, Szymon Włodarczyk; Marcel Niesłuchowski, Arkadiusz Ziarko,
Ignacy Dawid
Ignacy Dawid
Pomocnik, ur. 15 stycznia 2003 r.
Legia Warszawa U18
, Antoni Klan
 
Trener:
Dariusz Rolak
Dariusz Rolak
Trener
Legia Warszawa U15
II trener:
Jakub Zapaśnik
Jakub Zapaśnik
Trener
Legia Warszawa U12
 
 
U14:
 
2. kolejka Ekstraligi U14 (2004 i młodsi)
 
Legia Warszawa - Broń Radom 3:0 (1:0)
 
Bramki:
1:0 - 13 min, Kamiński (rzut karny)
2:0 - 40 min, Strózik (asysta: Arkuszewski)
3:0 - 47 min, Strózik (a: Dębiński)
 
 
Kadra meczowa zespołu U14 na to spotkanie:
 
Jakub Mielcarz, Kacper Michalski - Wiktor Nowak, Tomasz Okulicki, Kacper Włoch, Hubert Wierucki,
Igor Strzałek
Igor Strzałek
Pomocnik, ur. 19 stycznia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Dominik Arkuszewski, Adam Dębiński,
Kacper Knera
Kacper Knera
Pomocnik, ur. 14 luty 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Tomasz Mazur,
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
Napastnik, ur. 23 luty 2004 r.
Legia Warszawa II
,
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Obrońca, ur. 21 kwietnia 2004 r.
Legia Warszawa U18
, Jakub Strózik, Kacper Jakóbczyk
 
Trener:
Grzegorz Szoka
Grzegorz Szoka
Trener, ur. 1986 r.
Legia Warszawa U18
II trener:
Mateusz Majewski
Mateusz Majewski
Trener
Legia Warszawa U11
 
 
 
 
JAKUB WYDRA





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

16-17 października 2021

Sobota

11:00, Legia II - MKS Świt Nowy Dwór Maz., LTC, 2:0
13:00, Legia U17 - Stomil Olsztyn, LTC, 8:1
14:00, Legia U15 - ŁKS Łódź, LTC, 1:2
15:00, UKS Varsovia - Legia U11, Warszawa
16:00, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
18:00, Legia U10 - Józefovia Józefów, Ł3

Niedziela

10:00, KS Delta - Legia U13, Warszawa
11:00, Legia U18 - Śląsk Wrocław, LTC, 1:4
13:30, Znicz - Legia U12, Pruszków

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,46875-weekendowe_wyniki_legionistow_26_2708.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno