TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Sparing na remis
09.12.2012 22.52, autor: P. Czerwińska, P. Nowakowski, fot. M. Trociński, źródło: własne
W spotkaniu sparingowym rozgrywanym na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej Legia Warszawa '99 podejmowała Legię Warszawa'98 , w której wystąpiło kilku zawodników z rocznika '99 i '98, a także
Michał Gładysz
Michał Gładysz
Obrońca, ur. 10 marca 2000 r.
Legia Warszawa II
z rocznika 2000.


Mecz odbywał się przy trudnych warunkach atmosferycznych, jednak trener Goncalo Feio był zadowolony z jego przebiegu. - Było to dobre podsumowanie całej rundy i pracy jaką wykonaliśmy przez pół roku - ocenił.

Wychowankowie z rocznika '99 będą trenowali jeszcze przez cały tydzień, następnie udadzą się na ferie, a do ponownych zajęć wracają w drugiej połowie stycznia.

Legia Warszawa'99 – Legia Warszawa'98 1:1

Bramki:
23' Max Dikof 1:0
39' Bartek Rymek as. Oskar Wojtysiak 1:1

Skład Legia Warszawa A (trenerzy Goncalo Feio i Jarosław Wojciechowski): Tomasz Wróblewski – Arkadiusz Zajączkowski, Adrian Rybak, Wojtek Janicki, Patryk Romański – Vasily Fowtiel, Emil Możdżonek, Eryk Agnyziak, Oskar Wojtysiak – Bartek Rymek
Skład Legia Warszawa B (trenerzy Goncalo Feio i Jarosław Wojciechowski): Janek Śmigielski –
Michał Gładysz
Michał Gładysz
Obrońca, ur. 10 marca 2000 r.
Legia Warszawa II
r. 2000, Kamil Staśkiewicz, Kacper Orłowski r.1998, Kuba Knap – Piotr Gardziński r.1998, Aleksander Waniek r.1998, Michał Malesa, Max Dikof r.1998, Mateusz Olejarka – Mateusz Kinast





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

24-25 września 2022

Sobota

10:00, Legia U14 - Wisła Płock, LTC, 10:1
10:00, Sparta - Legia U11, Jazgarzew
11:00, MKP Pogoń (seniorzy) - Legia U19, Siedlce
12:00, Legia II - Błonianka Błonie, LTC, 6:2
14:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź, LTC, 5:0
15:00, Wisła - Legia U15, Płock, 0:2

Niedziela

13:00, Legia U13 - Lech Poznań, Ł3
13:00, Barca Academy - Legia U10, Warszawa
15:00, Legia U12 - Lech Poznań, Ł3
15:30, Znicz - Legia U16, Pruszków, 0:9

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,33625-sparing_na_remis.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a