TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
Weekendowe rozgrywki Piłkarskiej Akademii Legi Warszawa
28.04.2008 15.15, autor: Piotr Pytel, Bernard Kapuściński, źródło: własne
Mazowiecka Liga Juniorów ‘89

Legia’91 – Agrykola Warszawa 0:2 (0:0)

Skład: JAŁOCHA(’46 OSUCH ) LUTRZYKOWSKI, PECHMANN(’86 BOCHENEK),
WYDRA WASIKOWSKI, POWAŁKA(’55 MADEJ) ŁUKASIK, ROSŁOŃ
RAJCZAK(’79 STAREK N.), PIOTROWSKI(’60 DUDA), KOSTYRA(’60
PODLECKI),

Mazowiecka Liga Juniorów ‘91

Legia’92 – KS Piaseczno 3:0

Mazowiecka Liga Trampkarzy ‘92

Legia ’93 – Legion Radom 1:2 (1:0)

Bramka : Romachów
Skład: LE MINH, GRUDNIEWSKI M(’41 MAJSZCZYK), NOGAT(’76
PACZUSKI), WIERZBOWSKI, TRAFALSKI, PRUSINOWSKI, DŁUGOŁĘCKI,
TODOROVIĆ(’57 SIWAK), GRUDNIEWSKI K(’41 DĄBROWSKI), CZARNECKI,
ROMACHÓW

Mazowiecka Liga Trampkarzy ‘93

Legia ’94 – Mazowsze Miętne 7:0 (4:0)

Bramki: Żegleń 3, Ochman, Korczak, Misiak, Janusiewicz
Skład : KARWOWSKI(’55 KUDERA), KALINOWSKI(’46 KUKLEWSKI),
MAKOWSKI, SOKOŁOWSKI, PRZYSOWA, MISIAK, MALESA(’65 KORCZAK),
OCHMAN(’70 PIELACINSKI), GRZYB(’55 JANUSIEWICZ), MĄKA, ŻEGLEŃ,

Mazowiecka Liga Trampkarzy Młodszych ‘94

Junior Ursynów - Legia ‘95 3:1

Warszawska Liga Młodzików

Mazowsze Miętne - Legia’96 1:3 (0:2)

Bramki : Ozga, Makowski, Bralski
Skład :SIEDLECKI(’31 KONCKI), SŁOŃ(’55 RUSZKOWSKI) , MORAWSKI,
NAJEMSKI, BARANOWSKI, SUCHANEK, KNYZIAK( ’52 KOSTYLEW),
RAKOWSKI, MOŻDŻONEK(’38 MARUSIAK), MAKOWSKI, OZGA(’35 BRALSKI)

Żaki

Legia ’97 - UKS Warka 6:1(1:1)

Bramki: Więdłocha 3, Zaradny, Krasuski, Maj
Skład : WOJCIESZEK, DWORAKOWSKI, KOSTRZANOWSKI, BŁĄD, STAŃCZUK,
ZALEWSKI, MAJ, WITKOWSKI, ZARADNY, WIĘDŁOCHA, BRZOSKO oraz
PODLECKI, KRASUSKI, POKUTA, SIELUK

Orliki

Legia ’98 - Polonia II Warszawa 3:0

Bramki: Leleno 2, Waniek
Skłąd : CERANA ,ŻYRO, JAŁOŃSKI, WILCZYŃSKI, KORCZAKOWSKI,
WROŃSKI, LELENO, WANIEK, SMĘTEK, OFAT, KULIBSKI, ORŁOWSKI,
NAJEMSKI, MATULKA, BALAWEJDER





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

3-4 grudnia 2022

Sobota

10:00, Legia U12 - Victoria Berlin, LTC
11:30, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
12:00, Zagłębie Lubin - Legia U19, Lubin
14:00, Legia U17 - Resovia Rzeszów, LTC
16:00, Legia U13 - KS Ursus, Ł3
16:15, Legia U16 - AKS SMS Łódź, LTC

Niedziela

13:00, Legia U15 - Stal Rzeszów, LTC
17:30, Legia U10 - Juventus Academy, LTC

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/news,1576-weekendowe_rozgrywki_pilkarskiej_akademii_legi_warszawa.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a